به‌روز شده در: ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۱
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
سیدجلال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۵
0
2
انتقاد باقای روحانی وکارگزاران واصلاح طلبان اشوب ومخالفت با امام ورهبری است ولی مخالفت با اصل نظام وتوهین به مقدسات و اتش زدن اموال عمومی و.. حق اولیه وازادی بیان است وکسی حق ندار ه انها را محدود کنه مثل ازادی وحقوق بشر امریکایی!!!1111!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۸
به نظر ما مردم جرم بي نهايت بزرگ ُ اصلاح طلبان ديکتاتور ُ کارگزاران (...) و اعتداليون ديکتاتور ُ اين هست که ديکتاتور هستند و ديکتاتوري را هميشه و بويژه در سال هاي 84و88 و تا حالا هم تو کشور نهادينه کردند ُ اينها فقط وقتي خودشان راي مي آورند ُ بي نهايت راضي هستند و در غير اين صورت با ديکتاتوري تمام با مردم و منتخب شان برخورد مي کنند . سايت هايشان و روزنامه هايشان و ... خالي از اعمال ديکتاتوري نيست ُ همش در حال توهين ُ تخريب و تهمت به مردم و منتخب شان هستند و در همايش ها و سخنراني ها و ... همين ديکتاتوري را اعمال مي کنند . الان ديکتاتوري توسط اينها نهادينه شده و اين نهادينه شدن ديکتاتوري براي نظام سم هست ُ هشت سال و هيمن الان هم احمدي نژاد و ما مردم را با ديکتاتوري شان آزار دادند و آزار مي دهند ُ چون مثل اون ها فکر نمي کنيم و عمل نمي کنيم ُ بله مخالف من نابود باد را درکشو اينها نهادينه کردند و مي کنند و خوهند کرد . در جمهوري اسلامي کسي حق ندارد ديکتاور باشد و ديکتاتوري را نهادينه کند . با اين ديکتاتوري هميشه نظام و مردم در خطر هستند ُ چون هر وقت اين ديکتاتورها مردم و منتخب شان را مطابق ميل خودشان نديدند ُ فتنه ها مي کنند ُ با ديکتاتوري همه چيز را نابود مي کنند ُ ديکتاتوري اگر ادامه پيدا کند نظام ضربه هاي زيادي مي خورد . ديکتاتوري بهوشون اجازه مي ده فيش هاي نجومي داشته باشند ُ ديکتاتوري باعث مي شود خودشان را تافته جدا بافته بدانند و توقعات بي جاي اضافي از نظام داشته باشند ُ با ديکتاتوري فساد هم رشد مي کند .
ما مردم بي نهايت از ديکتاتورها متنفر هستيم . ديکتاتوري به هيچ وجه قابل ببخشش نيست . چون ديکتاري ظلم و بي عدالتي رو تو کشور رواج مي دهد . ما مردم اول بخاطر ديکتاتور بودن اينها است که باهاشون مخالفيم بعد مسايلي مانند فساد اقتصادي و .... ما مردم از ديکتاتور ها متنفر هسيتم هر که مي خواهد باشد و تابع مقام معظم رهبري هستيم که نگذاشتند ديکتاتوري اينها ثمر بدهد در طول هشت سال رياست جمهوري آقاي احمدي نژاد . بنابراين ديکتاتوري چيزي نيست که قابل گذشت باشد مگر زماني که دست از روش و منش ديکتاتوري شان بردارند . فقط بايد کسي به اينها حالي کنه که ديکتاتور هستند تا در جهل مرکب نمونن . اين ديکتاتور هاي هيولا .
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار حقوقی ویرایش شد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: