به‌روز شده در: ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۷
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
معاونت نظارت و ارزشیابی بنیاد ملی بازیهای رایانه ای اعلام کرد که با موافقت شورای پروانه ساخت این بنیاد ، مجوز تولید 15 بازی در سه ماه نخست امسال صادر شد.
"خیبرآنلاین" - بازی های  "افسانه دریای نور "به نویسندگی سعید میلانی با سبک ماجرایی، "جام آتش" به نویسندگی حمیدرضا قاسم خواه با سبک بازی آنلاین،"جنگ دنیاها "به نویسندگی علیرضا قطبی با سبک شبیه سازی،"خوش نفس" به نویسندگی مجید برزگر با سبک ارکید،" قاهراف 313" به نویسندگی حسین عظیمی، ابراهیم وحدت و حمید سهرابی با سبک شبیه سازی،" کاپ فا" به نویسندگی منصور بهجتی اردکانی با سبک بازی آنلاین،"نیما" به نویسندگی صادق جبلی با سبک ارکیدو "بالا بالا" به درخواست شرکت شپیده ماهان و به نویسندگی پویا صداف با سبک پازل دارای مجوز ساخت از این بنیاد است.

به گزارش مهر، همچنین بازی های " جدل برروی سرعت" به نویسندگی کیوان ملک محمدی با سبک مسابقه ای، " در جستجوی خوشبختی "به نویسندگی  شهاب میرزایی با سبک اجتماعی و داستانی، " سینا و مینا در محله" به درخواست موسسه دانش بانک و به نویسندگی وحید شاه آبادی با سبک ارکید،" فرار" به نویسندگی حسین صالحی و مهدی احمدی با سبک اکشن ماجرایی، "نبرد نهایی" به نویسندگی سید مهدی موسوی با سبک اکشن و آنلاین، "راز روشن" به نویسندگی حسین عظیمی و حمید سهرابی با سبک اکشن سوم شخص و"نجات سیاره من "به نویسندگی سید محمد طیب منصوری با سبک ارکید به درخواست شرکت کهکشان الکتریک، دارای مجوز ساخت است.

براساس اعلام شورای صدور پروانه ساخت بنیاد ملی بازی های رایانه ای، پروانه ساخت صرفا یک مجوز اولیه برای تولید بازی بوده و تایید توانایی متقاضی در تولید محصول نیست. بنابراین پس از تولید، اخذ پروانه مالکیت و مجوز انتشار الزامی است.

متقاضیان دریافت پروانه تولید "بازی های رایانه ای" می توانند به وب سایت معاونت نظارت و ارزشیابی بنیاد ملی بازی های رایانه ای به نشانی www.EBazi.Org مراجعه و نسبت به دریافت و تکمیل فرم های مربوطه اقدام کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: