به‌روز شده در: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۵
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
سه زورگیر که در پوشش قهوه خانه سیار از مشتریانشان در جاده بومهن به تهران زورگیری می‌کردند، دستگیر شدند.
"خیبرآنلاین" -  در خرداد ماه سال جاری فردی با مراجعه به کلانتری 146 حکیمیه به مأموران اعلام کرد: برای خرید چای در نزدیکی پل جاجرود توقف کرده بودیم که توسط چند نفر مورد ضرب و شتم با چاقو و قمه قرار گرفتیم و تمامی اموال همراهمان از قبیل طلا، پول و گوشی تلفن همراه به سرقت رفت؛ درحال حاضر نیز دوستم به علت شدت جراحات وارد شده در بیمارستان تحت اقدامات درمانی قرار گرفته است.

به گزارش تسنیم،با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «زورگیری» و به دستور شعبه ششم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران، موضوع جهت رسیدگی در اختیار اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

شاکی (مالباخته) پس از حضور در اداره پنجم پلیس آگاهی در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: روز دهم خرداد به همراه دوستم از شمال به سمت تهران در حرکت بودیم؛ حدوداً ساعت یک بامداد پس از پل جاجرود برای خرید چای در یک قهوه خانه سیار واقع در بیابان‌های حاشیه جاده توقف کردیم؛ چند نفر جوان در آنجا حضور داشتند که به نظر در وضعیت مناسب و طبیعی قرار نداشتند؛ آنها به طرف ما حمله ور شدند و با چاقو و شمشیر ما را مجروح کردند و تمام اموال همراه ما از قبیل پول، طلا و گوشی تلفن همراه را زورگیری کردند؛ در حالیکه دوستم از ناحیه شکم دچار جراحت بسیار شدیدی شده بود، از آنها درخواست و خواهش کردم تا حداقل اجازه دهند تا وی را به بیمارستان برسانم.

لذابه این بهانه توانستیم از آن مهلکه جان سالم به در ببریم و دوستم را به سرعت به بیمارستان رساندم که بلافاصله به اتاق جراحی منتقل شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت.

با آغاز رسیدگی به پرونده، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که این قهوه خانه سیار که در مسیر بازگشت جاده تهران – بومهن قرار دارد به مکانی برای شرب خمر، میهمانی‌های شبانه و همچنین تردد اراذل و اوباش منطقه تبدیل شده است.

در ادامه و با شناسایی سه نفر به عنوان سارقین زورگیر، کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی تهران به این قهوه خانه مراجعه کردند و موفق به دستگیری سه نفر شدند که این مکان را به صورت غیرقانونی دایر کرده بودند؛ این سه متهم پس از انتقال به اداره پنجم و شناسایی از سوی شاکی پرونده، صراحتاً به زورگیری از شاکی و دوستش و همچنین ده‌ها فقره زورگیری با استفاده از موتورسیکلت‌های مسروقه اعتراف کردند.

متهمان در اعترافات خود صراحتاً عنوان کردند که موتورسیکلت‌های طرح هوندا 125 را در خاک سفید، میدان رهبر و جشنواره سرقت کرده بودند و با آنها در مناطق مختلف شهر به ویژه در محدوده تهرانپارس، سیدخندان، استخر و ... اقدام به زورگیری می‌کردند.

سرهنگ کارآگاه محمد اشراقی، معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهمان به ده‌ها فقره سرقت و زورگیری در مناطق مختلف شهر تهران، قرار بازداشت موقت از سوی مقام محترم قضایی صادر شد و هر سه متهم جهت انجام تحقیقات و شناسایی جرایم ارتکابی در اختیار اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته‌اند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: