به‌روز شده در: ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۱
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
این روزها، نگران‌ترین رژیم منطقه، رژیم صهیونیستی است؛ چرا که می‌داند در صورت تثبیت پیروزی‌های جبهه بین المللی مقاومت، این انرژی عظیم تجمیع شده که حالا به بیداری و تجربه هم رسیده است، سرزمین‌های اشغالی را محاصره خواهند کرد
"خیبرآنلاین" - جبهه بین المللی مقاومت حالا بدون تردید در منطقه بزرگ و استراتژیک غرب آسیا حرف اول و آخر را می زند و البته، برای تثبیت این موقعیت، نیاز به تلاش های فراگیر و مجاهدتی طاقت فرسا دارد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی "خیبرآنلاین"، 4 سال جنگ تمام عیار برای ساقط کردن دولت سوریه، تصرف سرزمینی عراق، تلاش برای ایجاد اختلافات داخلی در لبنان و 2.5 سال حملات یکجانبه ی هوایی ائتلاف به اصطلاح عربی علیه یمن (سعودی، امارات متحده عربی، قطر، کویت و بحرین) و در نهایت، طراحی های پیچیده و تو در تو جهت انتقال همه ی این منازعات به مرزهای جغرافیایی ایران اسلامی تنها بخش های آشکار نقشه ای است که دشمن برای اضمحلال و انزوای انقلاب اسلامی و جبهه بین المللی مقاومت برخاسته از این اندیشه، ترسیم نموده است.

تبدیل منطقه بزرگ غرب آسیا به انبار تسلیحاتی آمریکا و غرب، دامن زدن به تعصبات جاهلانه ی قومیتی و فرقه ای، تهاجم گسترده ی فرهنگی - اعتقادی، عملیات سرسام آور رسانه ای، فعالیت های دیپلماتیک، تحریم های متنوع اقتصادی، صرف هزاران میلیارد دلار در موضوعات مختلف اعم از خریدن افراد و جریانات و جاسوس پروری و نفوذ و... هم بخش دیگر پازلی است که ائتلاف غربی - عبری - عربی جهت نابودی انقلاب اسلامی و جبهه بین المللی مقاومت متحمل شده است.

در کنار موارد فوق، پروبال دادن به سازشکاران ایرانی، تحمیل خسارت محض برجام و پیگیری تحمیل برجام های چندگانه و خطرناک بعدی به کشور جهت دست برداشتن از حمایت قاطع از جبهه مقاومت و ایجاد پشیمانی در مردم و مسئولان نسبت به انقلاب و ناامیدی به آینده ی آن، ضلع سوم این طراحی است.

اما امروز، اتفاقات منطقه به کدام سمت متمایل شده است؟

در سوریه و عراق، تروریست های تکفیری - وهابی داعش که دست پرورده ی آمریکا و سعودی بودند، تمام سرزمین های تصرف کرده را از دست داده اند و دولت سوریه که 4 سال قبل تا آستانه ی فروپاشی رفته بود، مجددا تسلط حداکثری بر این کشور را در اختیار دارد و در عراق، قوای حشد الشعبی یا همان بسیج مردمی با سازوکاری انقلابی تشکیل و آماده شده اند.

در لبنان، حزب الله با درایت مقامات بلندپایه ی آن به ویژه سید حسن نصرالله، به محبوبیتی کم نظیر در میان مردم با ادیان و فرقه های مختلف دست یافته و همزمان، با همان تدبیر فوق العاده می کوشد از ورود به هر منازعه ی انحرافی و اختلاف افکن خودداری نموده و امنیت داخلی کشورش را پایدار نماید.

در یمن، پس از 2.5 سال تحمل انواع جنایات ضدبشری توسط جنگنده های سعودی و اماراتی، تلاش های خیانتکاران داخلی و فقر و محدودیت های بسیاری که مردم مقاوم آن دیار مبتلا شده اند، اما تازه موشک های با برد 1600 کیلومتر کروز شلیک های خود را آغاز کرده اند و پایتخت های سعودی و امارات (ریاض و ابوظبی) را هدف خود قرار داده اند و در داخل، با پیروزی در برابر یک فتنه ی پیچیده و بزرگ داخلی، سرکرده ی آنها را به هلاکت رساندند و حالا، امیدهای بیشتری جهت کسب پیروزی های بزرگتر در آینده ای نزدیک میان مردم به وجود آمده است.

همزمان با این پیروزی های بسیار مهم و تاریخی در جبهه بین المللی مقاومت، در طرف مقابل شاهد انشقاق و جدایی های جالبی هستیم. قطر از ائتلاف 5 کشور خارج شد و همینک به ایران نزدیک شده است. ترکیه نیز که در سال های اخیر رفتار غیرعقلایی از خود نشان می داد، مجددا درصدد قرابت با انقلاب اسلامی افتاده است و آمریکا و سعودی، هر روز منزوی تر از روز قبل شده اند.

علاوه بر آنچه که ذکر شد، در بحرین و فلسطین و جنوب عربستان، قطعا شاهد تحولات عمیقتری خواهیم بود و در واقع این سرزمین ها، در حالت آتش زیر خاکستر به سر می برند و حتما با تثبیت پیروزی های جبهه مقاومت، انگیزه ی ملت های آن مناطق نیز مضاعف خواهد شد که همین مساله، آینده ای متفاوت تر از آنچه در گذشته شاهد آن بودیم، غرب آسیا را انتظار می کشد.

اما این روزها، نگران ترین رژیم منطقه، رژیم صهیونیستی است؛ چرا که می داند در صورت تثبیت پیروزی های جبهه بین المللی مقاومت، این انرژی عظیم تجمیع شده که حالا به بیداری و تجربه هم رسیده است، سرزمین های اشغالی را محاصره خواهند کرد و فضای تنفس را برای مزاحمان منطقه تنگ و تنگتر خواهند نمود.

به همین دلیل، مشاهده ی اقدامات غیرمتعارف و از سر عصبیت و دست وپازدن از سوی این رژیم در آینده ای نزدیک محتمل است و اینجاست که جبهه بین المللی مقاومت باید با حفظ انسجام، همبستگی، همدلی، اطاعت از ولایت امر و کار بر روی اشتراکات گسترده ای که میان آنها وجود دارد، خود را برای ضربه ی آخر و پیروزی نهایی آماده کند؛ چرا که ولی امر مسلمین نزدیک به 3 سال قبل صراحتا اعلام کردند رژیم صهیونیستی 25 سال آینده را نخواهد دید.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
خیبر جان خیبری باش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۵
0
0
(...)
چند ماه پیش (...) جناب ولادیمیر پوتین قدس را به عنوان پایتخت اسرائیل به رسمیت شناخت و (...)
راستی (...)
فرعون زمان و ضحاک زمان شما هستید لطفا آدرس غلط ندهید
صهیونیستها جنایتکار هستند اما متاسفانه شرفشان از شما بیشتر است
آنها یهودی هستند اما یهودی نمی کشند اما شما مسلمان هستید و مسلمان می کشی مسلمان هستی به مردت که مسلمان هستند ظلم می کنی و آنها را سرکوب می کنی و به آنها وعده دروغ می دهی به انها ظلم می کنی
یک فرد دزد و زمین خوار را به (...) منصوب کردی نگو نمی دانم که اسناد زمین خواری اش را احمدی نژاد به تو داد و خودش هم این اسناد را همین اخیرا افشا کرد
کدام (...) یک دزد و زمین خوار را (...)
می کند؟
کدام (...) از یک بچه باز رفع جرم می کند؟
کدام (...) را کرده است دستگاه فساد و سرکوب؟ دستگاهی که شعارش شده ایت با (...) باشدی هر غلطی خواستید بکنید
خیبر جان!
با این (...) نباش
با این (...) که نفرین بسیاری را بخصوص نفرین مادران داغدار را پشت سر خود دارد نباش
خیبر جان!
نه با (...) دالتون باش نه با (...) خالی بند شیاد و روباه صفت
نه با (...) باش که شده است جاده صاف مفسدین و حرام خواران هر فرد صالح و متخصصی را به بهانه مننقد بودن و مخالف بودن (...) رد صلاحیت کرد و زمینه ورود افراد نادان و چاپلوس را در (...) فراهم کرد شعارشان در (...) این است هر چه افراد نادان و چالوس تر صالح تر و با کفایت تر و به همین خاطر (...) داریم که (...) یا ترسو و چاپلوس هستند یا رشوه بگیر و حرام خوار که یا جرات نظارت ندارد یا خودشان رشوه بگیر هستند وشریک دزد و رفیق قافله هستند
خیبر جان!
با افعی ها (...) و گربه ها (...) و روباه ها (...) و کفتار ها (...) و زالو ها (...) و سمور ها(...) و (...) (محمد خاتمی) و خفاش ها (...) و گرگ ها (...) و لاشخور ها (...) نباش
خیبر جان!
فقط با مردم باش
دوست خدا و دشمن ظالم باش
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی و حقوقی ویرایش شد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: