به‌روز شده در: ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۱
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
قطعا در مکان‌هایی که ما و مسئولان برآوردشان این باشد که این اجتماعات مردمی است، باید برای توجیه و آگاهسازی مردم حضور پیدا کنیم و باید اجازه ندهیم ضدانقلاب سوءاستفاده کند
"خیبرآنلاین" - هفته گذشته همزمان با تجمع اندک مردمی در میدان شهدای مشهد، سردار نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع)، در میان آنان حضور پیدا کرد و این اقدام فرمانده سپاه امام رضا(ع) با بازخوردهای بسیار مناسبی همراه بود.

به گزارش تسنیم، روز گذشته نیز آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، از این حضور تقدیر کرد.

اما سردار یعقوبعلی نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع)، در این زمینه اظهار داشت: با توجه به ارزیابی که داشتیم و تجمعی که دست به دست میان گروه‌‌های اجتماعی شد، 2 اقدام صورت گرفت که نخست اطلاع رسانی کنیم که این تجمع یک تجمع غیرقانونی است و احتمال استفاده ضدانقلاب وجود دارد و گسترده نیز این اطلاع رسانی صورت گرفت.

وی افزود: مراقب بودیم که اگر احیانا تجمعی صورت بگیرد عوامل ضدانقلاب سوءاستفاده نکنند. در بدو ورود ما به میدان شهدا شاهد بودم که حدود 40 تا 50 نفر حاضر بودند و بلافاصله در جمع حاضر شدم تا صحبت‌ها و مشکلات را بشنوم.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) بیان کرد: با این حضور خواستیم عنوان کنیم که هم اینکه ما نیز از خود آنها(مردم) هستیم؛ ما از مردم هستیم و وظیفه داریم که همراهی و همدردی کنیم.

سردار نظری خاطرنشان کرد: این اجتماعات ممکن است مورد سوءاستفاده قرار گیرد و در آنجا نیز در بین مردم مشکلات و دردها را شنیدیم و مردم نیز خیلی نیز بزرگواری کردند و احترام گذاشتند و بعد هم نظر داشتند که مکان‌هایی باشد تا مسئولان حضور داشته باشند و با اندک توجیه و اقداماتی که برادران ما در نیروی انتظامی داشتند، موضوع حل شد.

وی در پاسخ به اینکه این جنس حضورهای مردمی چه تاثیری دارد؟ گفت: قطعا در مکان‌هایی که ما و مسئولان برآوردشان این باشد که این اجتماعات مردمی است، باید برای توجیه و آگاهسازی مردم حضور پیدا کنیم و باید اجازه ندهیم ضدانقلاب سوءاستفاده کند.

سردار نظری بیان کرد: از مردم نیز خواهش کنیم که این تجمعات را ادامه ندهند و حضور مسئولان خاصیت‌های زیادی دارد که همیشه باید در جمع‌های مردمی برای پراکنده کردن و توجیه کردن و برای جلوگیری از سوءاستفاده ضدانقلاب باید ورود داشته باشیم و با مردم همراهی و همدلی داشته باشند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: