به‌روز شده در: ۱۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۹
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
قطعا اگر FATF هم تصویب شود، طرف مقابل مسائل دیگری چون ممنوعیت به کارگیری موشک های بالستیک را مطرح می کند و حتی اگر این خواسته را هم اجرا کنیم، آنان سراغ حقوق بشر می روند و ایران را متهم به نقض آن می کنند و هر روز یک بهانه جدید علیه ایران می تراشند
"خیبرآنلاین" - محمود بهمنی با بیان اینکه عملکرد دولت بر سرمایه اجتماعی اصلاح طلبان تاثیر می گذارد، گفت: در همه جای دنیا اینگونه است که اگر رئیس جمهور حزبی عملکرد خوبی نداشته باشد، آن حزب را تضعیف می کند و بر این اساس، احزاب معمولا از کسانی حمایت می کنند که آبروی آنان را حفظ کند.

به گزارش مهر، وی افزود: روسای جمهور کشور ما هم یا اصلاح طلب هستند یا اصولگرا و زمانی که آنان عملکرد قابل قبولی نداشته باشند، قطعا جایگاه اجتماعی حزب خود را تضعیف می کنند.

عضو فراکسیون ولایی مجلس با اشاره به مشکلات کشور به ویژه از حیث اقتصادی، تصریح کرد: سئوال ما این است که با توجه به شرایط موجود، اگر باز هم رای گیری شود، آیا مردم به لیست ۳۰ نفره اصلاح طلبان و کاندیدای موردنظر این حزب رای می دهند؟ قطعا کاندیدای بعدی موردنظر آنان رای نمی آورد.

بهمنی با تاکید بر اینکه عملکرد افراد بر پایگاه اجتماعی آنان تاثیر مستقیم می گذارد، اظهار داشت: از سوی دیگر احزاب هم باید پاسخگوی عملکرد مسئولانی باشند که از آنان حمایت کرده اند و در شرایط فعلی هم اصلاح طلبان باید پاسخگوی عملکرد رئیس جمهور باشند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: مسائل اقتصادی ما قابل حل است و صرفا یک مدیریت ریسک پذیر می‌خواهد و باید از نیروهای باتجربه، کارآمد و نخبه برای برون رفت از شرایط موجود استفاده شود.

بهمنی در واکنش به اظهارات برخی دولتمردان مبنی بر اینکه تصویب نشدن لوایح FATF مشکلات اقتصادی کشور را تشدید می کند، تصریح کرد: قطعا اگر FATF هم تصویب شود، طرف مقابل مسائل دیگری چون ممنوعیت به کارگیری موشک های بالستیک را مطرح می کند و حتی اگر این خواسته را هم اجرا کنیم، آنان سراغ حقوق بشر می روند و ایران را متهم به نقض آن می کنند و هر روز یک بهانه جدید علیه ایران می تراشند.

وی با اشاره به تمدید مهلت FATF به ایران گفت: FATF مدام مهلت ایران را تمدید می کند و از نظر بنده آنان آنقدر این مهلت را تمدید می کنند تا ما آن را امضا کنیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: