به‌روز شده در: ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۱
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
نیروهای یمنی در حال تسلط کامل بر جنوب شرق استان عسیر عربستان و ورود به استان نجران هستند تا یک پیروزی بزرگ را در جنوب عربستان به ثبت برسانند.
"خیبرآنلاین" -  از منطقه «الشبکه» در جنوب غرب استان نجران عربستان خبر می‌رسد، شماری از نیروهای مزدور چند ملیتی رژیم سعودی حملاتی را برای بازپس گیری برخی مناطق تحت سیطره نیروهای نیروهای یمنی انجام دادند.

به گزارش مشرق، براساس اطلاعات به دست آمده، نیروهای یگان مهندسی که در آماده باش کامل بودند به سرعت تحرکات نیروهای مزدور سعودی را در این محور رصد کردند و وارد میدان شدند تا از پیشروی‌های آنان جلوگیری کنند.

به گفته منابع میدانی، نیروهای یگان مهندسی مسیر نیروهای مزدور رژیم سعودی را به تله‌های انفجاری آلوده کردند و زمانی که آنان از این منطقه مین گذاری شده عبور کردند متحمل خسارت‌های سنگینی شدند.
اعلام الحربی

شماری از نیروهای مزدور چند ملیتی سعودی در جریان این عملیات دقیق کشته و زخمی شدند و خسارت‌های زیادی به تجهیزات آنان وارد آمد و در نهایت حمله به مواضع نیروهای یمنی در جنوب غرب استان نجران خنثی شد.

به گزارش مشرق، نیروهای مزدور رژیم سعودی در یک هفته گذشته نزدیک به ۵ مرتبه به مواضع تحت کنترل نیروهای یمنی در محورهای «الشبکه» در استان نجران هجوم آوردند که با مقاومت روبه رو شدند و ناکام ماندند.

نیروهای مزدور چند ملیتی سعودی در جریان این حملات، متحمل خسارت‌های سنگین و تلفات زیادی شدند و پس از درگیری‌های سنگین بی نتیجه از منطقه عقب نشینی کردند و متواری شدند.براساس اطلاعات به دست آمده، نیروهای مزدور رژیم سعودی ۷ مرتبه نیز به مواضع نیروهای یمنی در مناطق «الطلعه، مربع الحماد و السدیس» حمله کردند اما با مقاومت روبه رو شدند و متحمل خسارت‌های سنگینی شدند.

از منطقه «الشرفه» نیز خبر می‌رسد، شماری از نیروهای مزدور سعودی که اغلب ملیت سودانی داشتند با پشتیبانی جنگنده‌های عربستانی حملاتی را علیه مواضع تحت سیطره رزمندگان یمنی انجام دادند.

نیروهای یمنی با وجود حملات هوایی سنگین و درگیری‌های سخت و نفس گیر چند ساعته با نیروهای مزدور سعودی موفق شدند حملات را به طور کامل دفع و شماری از آنان را کشته و زخمی کنند.اعلام الحربی
به گفته منابع میدانی، پیشروی رزمندگان یمنی در جنوب شرق استان عسیر عربستان هم ادامه دارد و از این محور در حال نزدیک شدن به مرزهای استان نجران هستند و همین مسئله وحشت رژیم سعودی را به دنبال داشته است.

اگر نیروهای یمنی از این محور وارد استان نجران شوند، ضربه سختی به نیروهای مزدور سعودی وارد می‌شود چرا که آنان مجبور خواهند شد که مناطق وسیعی را در جنوب عربستان تخلیه کنند و این مسئله یک شکست بزرگ برای آنان است.استان نجران در جنوب عربستان واقع شده و هم مرز با استان‌های الجوف و صعده (مهم‌ترین پایگاه انصارلله) است؛ نجران از محور غرب با استان عسیر هم مرز است و از اصلی ترین مناطق کمک رسانی رژیم سعودی به مزدوران در استان‌های صعده و الجوف محسوب می‌شود.

 
 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: