به‌روز شده در: ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۷
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
کد خبر: ۵۶۱۶۶
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۳
"خیبرآنلاین" - اصلاحات یک جناح سیاسی در کشور ما نیست، بلکه "تشکیلات بی‌شرفی" است؛ در این تشکیلات، تو بارها و بارها حقوق زن را بر سر حکومت و حتی دین می‌کوبی اما وقتی یکی از رجالت، همسر دومش را با ضرب گلوله می‌کشد، حاضری برای نجات محمدعلی نجفی انگ بدترین تهمت ممکن برای یک زن را به میترا استاد بچسبانی که اولا جانی و زبانی برای دفاع از خود ندارد و ثانیا پسربچه‌ای دارد که تو مادرش را متهم به خیانت کرده‌ای!

در این تشکیلات، تو هر کجا به‌سودت باشد، حاضری از همه‌ی مرزهای بی‌اخلاقی عبور کنی؛ یارو هنوز اسیدش را نپاشیده، انگشت اشاره‌ی تو، آیت‌الله مصباح و بلکه کل حزب‌الله را نشانه می‌رود!
اگر فقط شایعه شود که فلان قاری بهمان خبط را مرتکب شده، تو این حد از بی‌حیایی را داری که پیش از رأی دادگاه یا اعترافی از سوی قاری مذکور، چنان با آبروی طرف بازی کنی که طرف دیگر نتواند از خانه بیرون بیاید! حتی آنقدر وقیح هستی که چون او ۲ بار هم در بیت بزرگان خوانده، نخ ماجرا را تا حسینیه‌ای در خیابان فلسطین جنوبی جلو ببری!
اگر همراه مشهورترین و محبوب‌ترین مداح این سالیان در خلوتی ساعات نیمه‌شب مجبور شود که برای دفاع از محمود کریمی حرکتی کند بی‌آنکه آسیبی به جان کسی بزند، تو بعد از گذشت این همه سال، هنوز هم آنقدر بی‌شرف هستی که طعنه بزنی "محمود هفت‌تیرکش"!
اگر مداح دیگری در جایی اسمش مطرح باشد، تو حاضری "داماد احمدی‌نژاد" را بولد کنی و قطعا نه اسم و فامیل مداح را!
اگر من راقم این سطور در فضای مجازی چیزی بنویسم که باب میلت نباشد، حتما می‌زنی "حسین قدیانی نویسنده‌ی کیهان و وطن امروز" و هیچ هم نمی‌گویی که مثلا اینستاگرام من چه ربطی به حسین شریعتمداری و مهرداد بذرپاش دارد!

و از این مثال‌ها فراوان است! تو حالا از منظر اخلاق شاکی هستی که من و ما فی‌الحال چرا نجفی را "اصلاح‌طلب" می‌خوانیم؟! ببخشید این عنصر رده‌بالای اصلاحات، همیشه نامزد تراز اولتان بوده حتی برای پست حساس ریاست‌جمهوری!

اصل سخن این است؛ تشکیلات عاری از شرف اصلاحات، همیشه با زور و شارلاتان‌بازی قصد حقنه‌ی نقشه‌ی خود به مملکت را داشته‌اند، امری که اخیرا حتی صدای کرباسچی را هم درآورد! مکرر، هم نهادهای امنیتی و هم شگفتا! جماعتی از خود دوم خردادی‌ها هشدار دادند که نجفی به‌الحاظ مختلف شایستگی روانی، اخلاقی و مدیریتی جلوس بر صندلی ریاست شهرداری تهران را ندارد! اما امان از آن روز که "تَکرار سیاست" مهم‌تر از "تکرار انسانیت" جلوه کند!

در سالیان اخیر، کافی بود جایی احمدی‌نژاد علیه اصولگرایان سخنی بگوید! ناگهان سیم جماعت به خدا وصل می‌شد "این آه ما بود که دامن خودتان را گرفت!" و نیز "احمدی‌نژاد چوب خدا بود که حالا علیه خودتان حرف می‌زند!" حالا شما از موضع اخلاق، شاکی از حقیر هستید که چرا آن روز نوشتم "این هم از صدای چوب خدا"؟! نکند فقط شما سخن خداوند را می‌شنوید؟! بله که ناظر بر خباثت اصحاب فتنه، اتفاقا همین دنیا دار مکافات حضرات است! سال ۸۸ این همه مادران شهدا از دست امثال همین نجفی آه کشیدند! خدا آیا می‌گذرد از خون مطهر شهدا و خون دل مادران شهدا؟!

نخیر! ما در موضوع اخلاق، کوچکترین دینی به افسادات نداریم! و هرگز کنایه‌هایی نظیر "مدافعان اسد"، "چقدر گرفتی بری سوریه؟!" و "سرتیپ حسین همدانی در سوریه کشته شد" را فراموش نمی‌کنیم! با این همه، هرگز در ورای این قتل، مرتکب بی‌اخلاقی نشدیم! طرفه حکایت اینجاست همین الان هم روزنامه‌ها و سایت‌های اصلاحات، بسی بیش از من و ما به پوشش حواشی اخبار نجفی مشغولند! و جالب آنکه از موضع دست بالا! و چون همیشه طلبکار! و مثل همه‌ی اوقات، وقیح، بی‌شرف و تهمت‌زن، حتی به زنی که دستی کوتاه از این دنیا دارد! همه‌شان هم جامعه‌شناس شده‌اند و بنا دارند از ریشه به موضوع جنایت تأسف‌بار نجفی نگاه کنند! چطور در سایر موارد فاقد این نگاه ریشه‌یابانه بودید؟!

کافی است یکی از شما بفهمد رئیسی یا قالیباف زن دوم گرفته‌اند! چه می‌کنید با آبروی اینان؟! ما اما در شرفمان همین بس که وقتی همگان به موضوع میترا استاد در قامت زن دوم نجفی پرداختند، هرگز در زندگی خصوصی جناب نجفی دخالت نکردیم! لذا عدول از اخلاق آنجاست که روزنامه‌نگار اصلاحات‌چی در اوج وقاحت می‌نویسد "چون میترا قصد خیانت داشته، پس خونش توسط نجفی مباح است!" و یاللعجب! جماعت مدعیان پروپاقرص حق و حقوق زن هم هستند! بخوانید از قول مطهره شفیعی خبرنگار اصلاح‌طلب خاتمی‌چی، در توصیف نجفی با لباس زندان: "چشم‌هات پر از غروره و اطمینان از مسیری که انتخاب کردی! فدای کشتن میترا نشدی!" راستی! کجایند خانم‌ها ابتکار و مولاوردی که از حقوق زن دفاع کنند؟!

فاش می‌نویسم: زشت‌تر از جنایت نجفی، واکنش تشکیلات بی‌اخلاق اصلاحات به جنایت نجفی بوده و هست! اگر دردانه‌ی محمد خاتمی فقط جان میترا استاد را گرفت، لیکن جریان کثیف اصلاحات قصد آبروی این زن را کرده است! و نه‌تنها این زن، بلکه مثل گذشته، باز هم می‌خواهد طلبکار بلامنازع حوادث باشد و اگر توانست، آبروهای دیگری را هم ببرد و بدرد!

بسم‌الله الرحمن الرحیم؛ قبیله‌ای که توقع مردانشان از مردم رأی بر مدار زیرشکم است، نزده می‌رقصند و هیچ نیازی به ارسال پرستو ندارند! من حالا به‌حرمت اخلاق از اشاره به مصادیق می‌گذرم لیکن تفنگ نجفی فقط به قلب میترا نزد! آن ۳ گلوله‌ی دیگر دقیقا خورد به ملاج اصلاحات! تا اینها باشند دیگر این همه به مردم و نظام زور نگویند!

من واقعا نمی‌خواستم این نکته را بنویسم اما وقاحت جماعت مانع شد؛ تفنگ دست امثال پدر من، دشمن را می‌کشد و تفنگ دست امثال نجفی زنی هموطن را! آن‌وقت حزب‌الله مظهر خشونت است و امثال نجفی تمثیل گل و بلبل!

تشکیلات بی‌شرف اصلاحات مدام با علم کردن روز دوم خرداد در تنور این شعر می‌دمیدند که "ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم"! کلا "عادت" چیز خوبی نیست و صدالبته خدا اینگونه آدم بدعادت را ادب می‌کند! ده‌ها مثل دوم خرداد، ما روز باشکوه مردمی و ملی داشتیم در این نظام و یکی هم ۲۲ خرداد ۸۸ و حالا جای این سئوال: "آیا در اشباه‌الرجال این تشکیلات وحشی و قانون‌گریز، فقط و فقط یک نفر پیدا شد که بابت فتنه علیه ۴۰ میلیون رأی این ملت، اقلا از مادر شهیدان غلام‌کبیری و ذوالعلی معذرت بخواهد؟!"

آری! حزب‌الله مظهر مظلومیت، غربت و شرف است و اگر بی‌اخلاق بود، زمانی که جماعت بنا داشتند این جانی را شهردار تهران کنند و نجفی را تَکرار کنند، پرونده‌گشایی می‌کرد! ما حالا چیزی نمی‌گوییم و عجبا که الان هم باز زبان این تشکیلات فاقد شرف است که دراز است! جوری مظلومانه گارد اخلاق گرفته‌اند و چنان در پی تبرئه‌ی قاتل تشکیلات هستند که کم مانده از قاضی بخواهند جسد بی‌جان میترا استاد را بفرستد بالای دار! اصلا من قاتل میترا هستم! خلاص!

و در نهایت، گله‌ای از شماری از دوستان خودی! مضحک است! در شرایطی که همیشه دعوای ما با شما از قضا ناظر بر مباحث اخلاقی بوده که هر حرفی را نزنید و کمی هم ملاحظه خوب است، حالا برای ما شده‌اید معلم پرورشی؟! و نگران آبروی نجفی؟! والله هیچ وقت قدرت تشخیص مسائل و درک تفاوت موضوعات را نداشتید و هنوز هم ندارید و الا عوض روزنامه‌نگاران انقلابی، تشکیلات عاری از شرف، صداقت و اخلاق اصلاحات را دعوت به رعایت ملاحظات انسانی می‌کردید! هم شما و هم دیگران، دگربار این متن را بخوانید! ما اگر قصد تلافی داشتیم، می‌نوشتیم: موسوی ۲ نقطه: "این‌جانب با اختلاف گلوله‌ی بسیار زیاد، میترا استاد را کشتم"!


* حسین قدیانی
روزنامه نگار

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: