به‌روز شده در: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۵
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
دبیر ستاد احیای امربه‌معروف و نهی از منکر گیلان با ابلاغ پیام تشکر و مهرآمیز آیت‌الله فلاحتی نماینده ولی‌فقیه در گیلان و رئیس ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان، از اقدام شجاعانه این بانو قدردانی کرد.
"خیبرآنلاین" - حسن کربلایی روز گذشته با حضور در منزل بانوی آمر به‌ معروف در بخش خمام شهرستان رشت با تقدیر از اجرای فریضه الهی امربه‌معروف و نهی از منکر از سوی بانوی خمامی، اظهار کرد: با توجه به جسارت و هتاکی افراد هنجارشکنی که در حاشیه خیابان اصلی شهر خمام بانوی آمربه‌معروف را مورد ضرب و شتم قرار دادند، نیروی انتظامی و قوه قضاییه وارد عمل شدند.

تقدیر از بانوی آمربه‌معروف گیلانی/ طوماری با هزاران امضاء برای برخوردقانونی با هنجارشکنان

به گزارش فارس، وی با بیان اینکه باید با افراد هنجارشکن و رفتار‌های غیراخلاقی مقابله شود، افزود: اگر این امر انجام شود در آینده دوباره چنین اعمال و اقدامات غیرقانونی و غیراخلاقی در جامعه اسلامی تکرار نمی‌شود.

دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر گیلان با اذعان به اینکه وظیفه اصلی اجرای فریضه الهی امربه‌معروف و نهی از منکر بر عهده تک‌تک افراد مؤمن و مسلمان جامعه است، گفت: با حمایت از کسانی که این فریضه را اجرا می‌کنند با هرگونه رفتار غیراخلاقی و هنجارشکنان برخورد خواهد شد.

امام‌جمعه بخش خمام نیز با اشاره به اینکه اقدام علیه این بانوی خمامی در دو بخش فردی و اجتماعی است، اظهار کرد: در بخش فردی حمله و هتاکی نسبت به این بانوی شجاع آمربه‌معروف بود و در بخش اجتماعی نیز افراد جامعه به‌ویژه اهالی بخش خمام حمایت مسئولان انتظامی و قضایی را از این بانو مطالبه کردند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حامد اسدالله زاده با اشاره به پیگیری‌های انجام‌شده در راستای هتک حرمت به بانوی خمامی افزود: خوشبختانه تعدادی از ضاربان دستگیر و ضارب اصلی هم که متواری شده تحت پیگرد قانونی قرار گرفته است.

دیروز نیز در حاشیه مراسم گرامیداشت شهید مدافع حرم حسینعلی پور ابراهیمی مردم ولایتمدار و غیرتمند خمام با آوردن طومار حمایتی به مراسم و جمع‌کردن امضاء هزاران نفر از شرکت‌کنندگان در مراسم خطاب به آیت‌الله فلاحتی، نماینده ولی‌فقیه در گیلان خواستار دستور ویژه وی به دادستان در خصوص برخورد قانونی و به‌موقع با هنجارشکنان به فریضه امربه‌معروف و هتک حرمت به بانوی امربه‌معروف شدند.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: