به‌روز شده در: ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۱
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برخی تیم‌ها هر کاری دوست دارند انجام می‌دهند اما کسی چیزی نمی‌گوید و فقط برای پرسپولیس حاشیه ساخته می‌شود.
"خیبرآنلاین" - سید جلال حسینی در خصوص آغاز تمرینات تیم پرسپولیس پس از چند روز تعطیلی گفت: همان‌طور که اعلام شده بود از بعد از بازی با تراکتور و با نظر آقای کالدرون تمرینات تعطیل شد تا بازیکنان به استراحت بپردازند و از امروز هم دور جدید تمرینات آغاز شد که البته ملی‌پوشان در اردوی تیم ملی هستند اما سایر بازیکنان در تمرین حاضر شدند و همگی تلاش می‌کنیم تا به آمادگی کامل برسیم تا در ادامه لیگ، هوادارانمان را خوشحال کنیم. یک بازی تدارکاتی هم در نظر گرفته شده و این بازی در راستای آمادگی هرچه بیشتر بازیکنان خواهد بود.

حسینی: برخی تیم‌ها 20 بازیکن می‌گیرند اما برای پرسپولیس حاشیه ساخته می‌شود/ درباره بیرانوند سکوت کنید

به گزارش فارس، وی ادامه داد: فعلا و با توجه به بازی تیم ملی، ما برای آماده‌سازی زمان داریم و خوشبختانه کادر فنی خوب و حرفه‌ای داریم که تلاش می‌کنند تا بازیکنان را به بهترین شکل آماده حضور در بازی‌ها کنند. از طرف دیگر بازیکنان جدید هم تلاش زیادی انجام می‌دهند تا بتوانند هرچه سریع‌تر با سایر بازیکنان به هماهنگی برسند و این مسئله مطمئنا کارایی بازیکنان را بیشتر خواهد کرد.

حسینی در مورد عملکرد پرسپولیس در دو بازی اخیر لیگ برتر و نتایجی که به دست آمده تصریح کرد: موضوع فقط به پرسپولیس ارتباط ندارد بلکه حتی بزرگ‌ترین تیم‌های دنیا هم پس از چند سال موفقیت دچار فراز و نشیب‌هایی می‌شوند و این‌طور نیست که یک تیم بتواند همیشه بهترین نتایج را بگیرد. به هر حال اینجا پرسپولیس است و انتظارات از تیم ما بسیار بالاست و بازیکنان باید بدانند پیراهن چه تیمی را به تن کرده‌اند. قطعا هواداران پرسپولیس هم از ما انتظارهای به‌حقی دارند و ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا دل آنها را شاد کنیم. کار ما سخت است اما هواداران مطمئن باشند که هیچ بازیکنی در پرسپولیس کم نمی‌گذارد.

کاپیتان تیم پرسپولیس در باره حواشی که در مورد علیرضا بیرانوند به وجود آمده خاطرنشان کرد: واقعا دیگر نمی‌دانم که درباره این مسائل چه باید بگویم. متاسفانه فقط برای پرسپولیس حاشیه می‌سازند و این در حالی است که سایر تیم‌ها هر کاری که دوست دارند انجام می‌دهند و هر حرفی که می‌خواهند می‌زنند اما در این بین فقط برای پرسپولیس حاشیه ساخته می‌شود. برخی از تیم‌ها 20 بازیکن جذب کردند و هر کاری که دوست دارند انجام می‌دهند، اما حواشی فقط برای پرسپولیس ساخته می‌شود و به نظر می‌آید که اهدافی پشت این مسائل وجود دارد.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

وی افزود: بهتر است که ‌‌‌‌‌‌‌درباره بیرانوند صحبت نکنند و دنبال حاشیه هم نگردند. من از کمیته اخلاق و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می‌خواهم که به این مسائل ورود کنند؛ چراکه اگر برخی‌ها بخواهند حرف بزنند و برخوردی با آنها نشود در آن صورت ما هم حرف‌هایی برای زدن خواهیم داشت. امیدوارم که حاشیه‌سازان دست از این کارها بردارند و بی‌جهت درباره پرسپولیس صحبت نکنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: