به‌روز شده در: ۲۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۴
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
کد خبر: ۵۹۵۵۲
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۴
باور کنید کشور در آستانه‌ی خفگی قرار گرفته، حزب اللهی و غیرحزب اللهی به تنگ آمده‌اند و جامعه هوایی تازه را جست و جو می‌کند. اعلام خبر عزل روحانی، تشکیل دولت موقت براساس مُر قانون و برگزاری انتخابات زودهنگام، بزرگترین عیدی حکومت به عموم ملت ایران خواهد بود
"خیبرآنلاین" - ناکارآمدی دولت روحانی و تنفر عمومی ایجادشده از او و باندش آنقدر آشکار و واضح شده که دیگر نیازی به نظرسنجی یا پرده پوشی و ماله کشی ندارد و با هر اتفاق تلخ جدیدی، پرده ای دیگر از این سوءمدیریت و بی عملی برای همگان کنار می رود.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی "خیبرآنلاین"، بلایای طبیعی و اتفاقات مشکوکی مانند کروناویروس اگر با تسامح و تساهل، در ابتدای راه با تعطیلی چندین ساله ی بسیاری از امور مرتبط با دولت ارتباط کمی داشته باشد، اما برای کاهش هزینه ها و عدم فراگیری و عبور سریع از بحران آنها، حتما به عملکرد دستگاه اجرایی کشور به شدت وابسته است.

از شعارهای دروغ، اقدامات نابجا در عرصه سیاست خارجی، تورم و رکود و بیکاری، حاشیه سازی های متعدد در سیاست داخلی، پیگیری سیاست های استکبار جهانی در مقولات فرهنگی-اجتماعی، فرصت دادن به نفوذی ها و فتنه گران و دهها مورد کلیدی دیگر که بگذریم، اما با جان مردم نمیتوان شوخی کرد و آن را به بازی گرفت.

باز هم اگر به ناکارآمدی دولت بنفش در بحران هایی مانند سیل و زلزله با دیده ی اغماض بتوان نگریست، اما بی توجهی به ویروس منحوس، عدم جدی گرفتن آن در سطح ملی، بی اعتنایی به نظرات رهبری معظم انقلاب و کارشناسان مختلف پیرامون ضرورت تشکیل ستاد و قرارگاهی در تراز ملی و با حضور مسئولان رده اول کشور با محوریت رئیس جمهور که نهایتا به فراگیرشدن ویروس در کل کشور و آمار روزافزون مرگ و میر ناشی از ابتلا به آن شد، هرگز قابل اغماض نیست.

روحانی را برکنار کنید / دولت موقت تشکیل دهید
محبوبیت روحانی نزد عموم مردم ایران به صفر رسیده و میزان تنفر از او و باندش به 100 نزدیک شده است؛ تقریبا در کشور - به جز تعدادی از وابستگان مدیران ارشد دولت بنفش - هیچکس را نمیتوان پیدا کرد که کمترین امیدی به این تیم داشته باشد و هر بار که چهره ی او در تلویزیون به نمایش در می آید و حرفی از جانب وی تکرار می شود، موجی از بدگویی و انزجار نصیب او می شود.

آنچه که همینک باید مورد توجه قرار گیرد، به صفررسیدن پایگاه اجتماعی او و ایجاد خسارت به پایگاه اجتماعی انقلاب در اتفاقات جاری است که باید به سرعت جلوی آن گرفته شود.

دولت روحانی عملا به پایان رسیده و حسن روحانی هرگز رئیس جمهور ایران نیست. این واقعیت باید به اطلاع مسئولان ارشد حکومت برسد و تصمیم گیران در لحظات سرنوشت ساز بدانند که از نگاه اکثریت قریب به اتفاق مردم، هر 1 روز تاخیر در عزل روحانی، مساوی است با ریزش اعتماد و امید به انقلاب و آرمان های آن.

مجلس که عملا تعطیل شده و دیگر کارایی لازم را از دست داده است، پس تنها راه باقی مانده، ورود دیوان عالی کشور به ماجرای عدم کفایت روحانی برای ادامه حضور در جایگاه ریاست جمهوری و پیمودن طریق مشخص در قانون اساسی به منظور عزل رئیس دولت است.

وقتی در قانون برای چنین تصمیماتی راهکار اندیشیده شده، چرا باید از آن گریخت و موضوع را حیثیتی کرد؟ مردم از تصمیمات این دولت مسئولیت گریز به ستوه آمده اند و به هر شکل ممکن، اعتراض و مطالبه ی خود را فریاد می زنند. چرا باید با خواسته ی اکثریت نزدیک به مطلق جامعه لجبازی کرد؟

باور کنید کشور در آستانه ی خفگی قرار گرفته، حزب اللهی و غیرحزب اللهی به تنگ آمده اند و جامعه هوایی تازه را جست و جو می کند. اعلام خبر عزل روحانی، تشکیل دولت موقت براساس مُر قانون و برگزاری انتخابات زودهنگام، بزرگترین عیدی حکومت به عموم ملت ایران خواهد بود که ضمن افزودن بر امیدها و انگیزه ها، نفسی تازه برای عبور از بحران کروناویروس را تزریق می کند و شوک بسیار مثبتی به کشور وارد می آورد.

شاید عده ای بگویند الان چه وقت این پیشنهاد است؟ قاطعانه و براساس گزارش های دریافتی، دقیقا همین الان هنگام اخذ چنین تصمیمی است و اطمینان داشته باشید حتی خبر آغاز حرکت به سمت این تصمیم مهم، موجب وحدت حداکثری ملت و ایجاد موجی از شادی و نشاط در جامعه خواهد شد.

زعما و عقلای قوم، تا بیش از این دیر نشده، برای اخذ تصمیم انقلابی و مورد حمایت مردم، دست به کار شوند و جامعه را از بلای بزرگی بر آن حادث شده، نجات دهند.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۹
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۲
0
1
کسی هست صدای مردم را بشنود یا سیر یاد گرسنه نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۲
1
0
روحانی بسیار بی کفایت و حتی مورد ظن و تردید است (تماس 1986). مجلس قبلی باید او را بر کنار می نمود که نکرد. حالا اگر کنار برود، برنامه ی شما برای اداره ی این کشور دو قطبی شده چیست؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۲
2
0
بچه گول می زنی. بودن یا نبودن روحانی تاثیری در بهتر شدن ایران ندارد. هر کی بیاد بدتر از روحانی کار می کند
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۲
0
1
احسنت بر شجاعت شما و شجاعت خیبر آنلاین
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۲
0
2
منم با برکناری رییس جمهور موافقم .
ناشناس
|
-
|
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۲
2
0
بهتر نیست ریاست جمهوری حذف بشه و سیستم خلیفه ای راه اندازی بشه!
ناشناس
|
Germany
|
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۳
1
0
روحانی نه، یکی دیگه. فرقی نمیکنه. تغییرات بنیادی احتیاجه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۳
1
0
کره شمالی نیست ایران اسث
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۳
1
0
حالا کی بیاد؟ بذرپاش؟؟؟ سهم شما و محبوبین شما در بدبختی های امروز چقدره؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۳
0
1
شما می دانید که رهبری نخواهد گذاشت روحانی برکنار شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۳
2
0
باور کنید اگر همین الان هم انتخابات 96 تکرار شود باز هم روحانی رای خواهد آورد. شما باید بفهمید اگر مردم از روحانی متنفرند به این معنی نیست که به رییسی علاقه دارند (...) لهذا به خیال خودشان بین بد و بدتر باز هم روحانی را انتخاب خواهند کرد.
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۳
1
0
شما باید به خاطر تاخیر در ظهور احساس خفگی کنید نه از دولت روحانی
مهران
|
Japan
|
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
0
1
با سلام
برکناری آقای روحانی کافی نیست ایشان باید بخاطر فریب مردم با برجام محاکمه شوند. در کنار برکناری و محاکمه روحانی، باید بسیاری از دستگاههای دولتی را از وجود غربگرایان اصلاح طلب تعامل جوی برجامی پاکسازی کرد. اگر میخواهید ریشه خیانت را بخشکانید باید ریشه خیانتکاران اصلاح طلب را بخشکانید.
مسعود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
0
1
در سوءتدبير و سوءمديريت عمدتا"مشكوك دولتهاي يازدهم و دوازده ,علي الخصوص شخص شيخ حسن روحاني به عنوان رئيس اين دو دولت , هيچ شكي نبوده و نيست.
اما بايد توجه داشت كه مشكل اصلي , روحاني و امثال او نبوده و نيستند.خرابي كار ,جاي ديگريست.
مشكل و معضل اصلي روي كار آمدن مكرر امثال شيخ حسن روحاني و همفكران او در طول 4دهه پس از انقلاب و بخصوص از سال 1368 به اين سو را بايد در نداشتن سواد سياسي و رسانه اي درست در بين بخش زيادي از اقشار مردم جستجو كرد. مردم به دليل ضعف در سواد رسانه اي و عدم شناخت درست از جريانها و اشخاص سياسي فعال در عرصه سياست كشور ,خيلي راحت فريب و ظاهرسازيها و دروغها و فريبكاريهاي سياسيون بخصوص حماعتي كه دل در گرو مكتب ليبراليسم و سرمايه داري حاكم بر كشورهاي غربي دارند و اكثرشون تربيت يافته همين سيستم منحط و ضد اخلاقي و ضد انسانيند, ميخورند . به همين دليل است كه حافظه سياسي اين بخش از مردم ما ضعيف است و دچار يك جور فراموشكاري سياسي مي شوند .به طور مثال در پايان دوره دوم رياست جمهوري شيخ اكبر هاشمي , اجراي سياستهاي نشأت گرفته از مكتب سرمايه داري غربي توسط دولت هاشمي و تحميل تورم بالاي 50درصد بر اقتصاد كشور چنان عرصه را بر مردم تنگ كرد كه كمتر كسي را پيدا ميكردي كه دل خوشي از شيخ مغروق استخر فرح داشته باشد.اما همين شخص در پايان دولت احمدي نژاد به يكباره تبديل به قهرمان ملي و تنها ناجي كشور از بحران پيش آمده در سالهاي 91 و 92 گرديد و با اقبال بالايي در بين مردم براي رسيدن مجدد به پست رياست جمهوري روبرو شد!!! اما پس از روبرو شدن با سد شوراي نگهبان و عدم تأييد صلاحيتش توسط آن شورا , بلافاصله شيخ حسن روحاني را از آستين بيرون آورد و به ملت گفت هركس مرا قبول دارد به ايشان رأي دهد. و ديديم كه شيخ حسن هم با رأي بالاي ملت فهيم و بصير !! بر كرسي رياست نشست. آنهم براي دو دوره !!
مطمئنا" در صورت نامزد شدن مجدد اين شخص در ادوار بعدي انتخابات رياست جمهوري , همين مردم با همه نفرتي كه الآن از او دارند , باز هم يادشان مي رود و باز هم فريب و زبان بازيها و دوقطبي سازيهاي كاذب اورا مي خورند به او رأي مي دهند!!!!!
پس كسي را ملامت نكنيم جز خودمان را
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
بسیار عالی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
1
0
سلام توی گوگل پرانتز را سرچ کنید ( پیشنهاد حسن روحانی در مجلس و پاسخ شهید چمران) ما ملت که اینها را نه شنیده بودیم و نه بعنوان کاندید یا رد صلاحیت توان یا اجازه ای داشته یا داریم شما دعوا گرگ و میش را شنیدید بس کنید با نظر ما اقشار ضعیف چکشی مخالف یا موافق است فقط پول هنگفت بجیب گوگل و برق و مخارج گوشی مهمتر وقت و عمر عزیز ما ملت درمانده است تورا بخدا لابد پایتان را بگلویمان نیارید و ادامه دهید اگر امام معصوم ما دلش سوخت و زودتر آمد که چه بهتر نیامد دیدار بقیامت
ایرانی
|
-
|
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۱
1
0
گور خودت روحانی ولی روزی رو میبینم که بگیم خدا پدر روحانی رو بیامرزه دلار در دولت اینده از 17 هزار به25 هزار تومان و به 60 هزار تومان بعد از دولت روحانی میرسه شاهد باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
0
1
همه به آمریکاایرادمیگیریم اونارییس جمهورشونوبه خاطریک خطااستیضاح کردن مجبورشدازملتش عذرخواهی کندهشت ساله خون مردم ایران توشیشه کرده کسی نیست بگه خرت به چندمنه خدابه رهبرعمرتوام باسلامتی بده اگه رهبرنبودروحانی همه مردم ایران رویک شبه میخورد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
1
0
ایکاش ایرانی نبودم...
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: