به‌روز شده در: ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۷
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
کد خبر: ۶۰۰۹۲
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: قشر مؤمن، مداحان، روحانیون و هیئتی‌ها در دوران کرونا ثابت کردند علاوه بر انجام فعالیت‌های انسان دوستانه برای برگزاری مراسم مذهبی اهل مراقبت و ضابطه هستند لذا باید در دینداری، کمک به همنوعان و رعایت بهداشت، الگو باشند.
"خیبرآنلاین" - حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی عصر روز یکشنبه پنجم مرداد 99 در مجمع مداحان، مرثیه‌سرایان و شعرای آیینی شاخص و جوان کشور که با حضور آیت الله صدیقی و حجت الاسلام باباخانی مدیر تشکل‌های سازمان تبلیغات اسلامی در مجتمع فرهنگی یادمان شهدای هفتم تیر«سرچشمه » برگزار شد عنوان کرد: برای اجرای دقیق اوامر رهبری مبنی بر برگزاری شکوهمند مراسم محرم، باید با رعایت قواعد و نکات بهداشتی، این مراسم را به بهترین شکل برگزار کرد.

به گزارش فارس، قمی تصریح کرد: قشر مؤمن، مداحان، روحانیون و هیئتی‌ها در دوران کرونا ثابت کردند علاوه برانجام فعالیت‌های انسان دوستانه برای برگزاری مراسم مذهبی اهل مراقبت و ضابطه هستند.

هیأتی‌ها باید در دینداری، کمک به همنوعان و رعایت بهداشت الگو باشند

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه هیئات مذهبی در دینداری، کمک به همنوعان و رعایت بهداشت، الگو باشند تأکید کرد: باب خلاقیت باید برای برگزاری مراسم ماه محرم باز شود؛ اقامه عزای سالار شهیدان و راه اندازی دسته‌های عزاداری بارعایت کامل دستور العمل‌های بهداشتی نوعی خلاقیت است.

عضو شورای انقلاب فرهنگی ادامه داد: باید نکات بهداشتی با نهایت دقت، رعایت و اجرا شود تا شائبه‌ای به مجالس عزای ابا عبدالله علیه السلام وارد نشود و این موضوع دغدغه‌ اصلی ما در برگزاری مراسم محرم 1442 هجری قمری است.

قمی اذعان کرد: تلقی من این است که عده ای از مردم ترس دارند و عده‌ای دیگر می‌خواهند ترس ایجاد کنند اما با مراعات دستورالعمل‌های بهداشتی می‌توانیم به بهانه جویی‌ها خاتمه دهیم و محرم امسال را با شکوه برگزار کنیم.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی خاطرنشان کرد: ما متعهد و ملتزم هستیم که سلامت و بهداشت جامعه به مخاطره نیفتد همچنین مراسم سالار شهیدان را هم به بهترین نحو برگزار کنیم؛ بنابراین باید با هوشمندی و خلاقیت عزاداران؛ بهانه به دست بدخواهان و دشمنان ندهیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: