به‌روز شده در: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۵
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در حال حاضر در محور کندوان، حدفاصل دوراهی شهرستانک تا نسا و سه راهی دیزین تا کندوان همچنین محدوده سیاه بیشه و در جاده هراز و در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال‌، ترافیک سنگین است.
"خیبرآنلاین" - ایمان محرابی‌نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ دوربین‌های نظارت تصویری و سامانه‌های ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* تأثیر سفرهای بین شهری در شیوع بیشتر بیماری ‌کرونا/مردم در خانه بمانند

به گزارش فارس، وی تأکید کرد: با توجه به تأثیر سفرهای بین شهری در شیوع بیشتر بیماری ‌کرونا ‌مردم تا جایی که امکان دارد در خانه بمانند و از انجام سفرهای بین شهری‌ غیرضروری در ایام تعطیلات عید غدیر خودداری کنند.

* ترافیک سنگین در کندوان، هراز و فیروزکوه

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در حال حاضر دوربین‌های نظارت تصویری ترافیک سنگین در محور کرج - چالوس حدفاصل دوراهی شهرستانک تا نسا و حدفاصل سه راهی دیزین تا کندوان و محدوده سیاه بیشه نشان می‌دهد.

محرابی‌نیا از بروز ‌ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال‌ محدوده سه راهی چلاو و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال‌ محدوده شهر دماوند خبر داد.

وی با اشاره به تردد روان در منطقه یک آزادراه تهران - شمال‌، افزود: در حال حاضر شاهد ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - رشت محدوده شهر رودبار و ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل پل فردیس تا مهرویلا هستیم.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به  بارش پراکنده باران در برخی از محورهای استان گیلان اظهار کرد: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

ترافیک سنگین در محورهای تهران-شمال/کندوان از ساعت 12 امروز یک‌طرفه می‌شود

* افزایش 9 درصدی ترافیک جاده‌ها

محرابی‌نیا اظهار کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد 2229 دستگاه ترددشمار جاده‌ای نسبت به روز قبل 9 درصد افزایش دارد؛ در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 14.8 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

‌*  آزادراه‌های کرج-تهران و کرج-قزوین 2 آزادراه پرتردد کشور ‌

وی بیان کرد:‌ در شبانه‌روز گذشته آزادراه کرج-تهران، ‌آزادراه تهران-کرج‌،‌ آزادراه ‌کرج-قزوین پرترددترین جاده‌های کشور بود.

* 6 جاده‌ به دلیل محدودیت ایمنی مسدود است

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه محور قزوین - همدان در کیلومتر 110 مسیر مسدود و تردد با احتیاط از باند کناری انجام می‌شود، افزود: در حال حاضر محورهای شهداد - نهبندان، خرم‌آباد - پلدختر، رامیان - اولنگ -  شاهرود و جاده فرعی شمشک - دیزین و محور اسپکه – فنوج واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان تا اطلاع بعدی به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

* کندوان مجددا از ساعت 12 امروز 16 مرداد یک طرفه می‌شود

محرابی‌نیا با اشاره به اعمال محدودیت ترافیکی در جاده ها در ایام تعطیلات عید غدیر خم، گفت: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 12 امروز پنجشنبه 16 مرداد تا ‌ساعت 2 بامداد روز‌ بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران - شمال ممنوع است و در صورت اعلام پلیس راه منطقه تردد همه وسایل نقلیه از ساعت 15 امروز تا ساعت 2 بامداد روز‌ بعد از کرج  و دوراهی شهرستانک و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی اظهار کرد: تردد همه وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای جمعه و شنبه 17 و 18 مرداد تا ‌ساعت 2 بامداد روزهای بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است و در صورت اعلام ‌پلیس راه منطقه تردد همه وسایل نقلیه از ساعت 15 روزهای مذکور تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران - شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

* هراز روزهای 17 و 18 مرداد یک طرفه می‌شود

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها تصریح کرد: در محور هراز تردد ‌وسایل نقلیه از ساعت 15 روزهای جمعه و شنبه 17 و 18 مرداد تا ‌ساعت 2 بامداد روزهای بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع است و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد همه وسایل نقلیه از ساعت 17 روزهای مذکور تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

محرابی‌نیا افزود: البته در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت‌های مقطعی از مسیر شمال به جنوب و یا جنوب به شمال محور‌های هراز و کرج - چالوس اعمال خواهد شد.

* ممنوعیت تردد کامیون در هراز و کندوان

وی بیان کرد: در محور کندوان تردد تریلر و کامیون کماکان ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها تصریح کرد: ‌تردد کامیون غیر‌ از حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی از ساعت 6 روزهای 16، 17 و 18 مرداد تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد در محور هراز ممنوع است.

* ممنوعیت تردد موتورسیکلت در جاده‌های تهران-شمال و تهران-مشهد

وی بیان کرد: همچنین تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ‌روز چهارشنبه 15 مرداد تا ساعت 6 روز یکشنبه 19 مرداد در محورهای کندوان، ‌فیروزکوه، هراز و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

* محدودیت تردد کامیون در محور قائمشهر - فیروزکوه - تهران

محرابی‌نیا اضافه کرد: از ساعت 12 تا 24 روز شنبه 18 مرداد تردد تریلرها و کامیون‌ها غیر از حاملین مواد سوختی و یا فاسدشدنی از مسیر شمال به جنوب محور قائمشهر - فیروزکوه - تهران ممنوع است.

* محدودیت تردد کامیون در جاده قدیم رشت-قزوین و محور آستارا-اردبیل‌

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و یا فاسدشدنی از ساعت 8 تا 24 روز 18 مرداد ‌در محو‌ر آستارا - اردبیل و بالعکس ممنوع است.

محرابی‌نیا گفت: تردد تریلرها و کامیون‌ها غیر از حاملین مواد سوختی و یا فاسدشدنیی از ساعت 12 تا 24 روز 18 مرداد در محور‌ قدیم رشت - قزوین و بالعکس ممنوع است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: