به‌روز شده در: ۱۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۹
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
مهدی طارمی پس از این تصمیم داور، در حالی که شگفت زده شده بود، سعی در قانع کردن بورن کوییپرس داشت که صدای سوت او را نشنیده است. او در لحظه ترک زمین نیز در حالی که هنوز این اتفاق را باور نکرده بود، در حال زمزمه کردن این جمله بود که «دیس ایز چمپیونزلیگ؟» - آیا این لیگ قهرمانان است؟
"خیبرآنلاین" - مهدی طارمی به فاصله فقط 2 دقیقه 2 بار از داور مسابقه کارت زرد گرفت و از زمین مسابقه اخراج شد تا انتقادات فراوانی را نسبت به این رفتار غیرحرفه ای بشنود. البته که بازیکنان و اعضای کادر فنی پورتو به شدت از طارمی حمایت کردند و او را تنها نگداشتند.

به گزارش پارسینه، مهدی طارمی که در دقیقه ۵۲ از داور بازی کارت زرد دریافت کرده بود، تنها 2 دقیقه بعد، به دلیل ضربه زدن به توپ پس از به صدا در آمدن سوت داور به نشانه آفساید، کارت زرد دوم را مقابل چشمان خود دیده و از زمین بازی اخراج شد.

استیو مک منمن ستاره سابق فوتبال انگلستان و کارشناس شبکه بی تی اسپورت، در واکنش به این تصمیم بورن کوییپرس با ابراز تعجب اظهار داشت که نمی‌دانم داور بازی چه چیزی دید که به مهاجم پورتو (مهدی طارمی) کارت قرمز نشان داد؟!

گفتنی است که مهدی طارمی پس از این تصمیم داور، در حالی که شگفت زده شده بود، سعی در قانع کردن بورن کوییپرس داشت که صدای سوت او را نشنیده است. او در لحظه ترک زمین نیز در حالی که هنوز این اتفاق را باور نکرده بود، در حال زمزمه کردن این جمله بود که «دیس ایز چمپیونزلیگ؟» - آیا این لیگ قهرمانان است؟

سرجیو کونسیسائو در پایان بازی به Uefa.com گفت: این بازی‌ها در تاریخ باشگاه ماندگار می‌شوند. بازیکنان با شور و اشتیاقی که داشتند، به هواداران وقار بخشیدند. بازیکنان موفق شدند ذات واقعی پورتو و DNA باشگاه را نشان دهند. عزم راسخ و باورنکردنی و روحیه فداکارانه بازیکنان من را تحت تأثیر قرار داد. من گروهی از بازیکنان شجاع دارم که به بهترین نحو ممکن مقابل تیمی بزرگ با بازیکنان بسیار سطح بالا، خواسته‌های من را درک کردند. ما رنج کشیدیم اما برای یوونتوس هم دردسرساز شدیم. ما یک تیم واقعی بودیم. به بازیکنانم تبریک می‌گویم، آنها فوق العاده کار کردند. پس از اخراج طارمی، ما DNA پورتو را نشان دادیم. هرگز خودباوری خود را از دست ندادیم و این ذات واقعی پورتو است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: