به‌روز شده در: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۴
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
رئیس جمهور پیشین آمریکا از سیاست‌های دولت بایدن در قبال ایران انتقاد کرد.
"خیبرآنلاین" - دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا در نخستین گردهمایی انتخاباتی خود در ایالت اوهایو از سیاست‌های دولت بایدن انتقاد کرد.

به گزاش باشگاه خبرنگاران جوان و به نقل از تاس، وی گفت: بایدن با سیاست‌های غلطش در حال نابودی کشور است. جرایم در آمریکا در حال افزایش بوده و شاهد رشد آمار قتل هستیم. مهاجران غیرقانونی به صورت گسترده در حال عبور از مرز ما هستند و این موضوعی است که تاکنون در تاریخ آمریکا سابقه نداشته است.

ترامپ تاکید کرد: ایران، روسیه و چین به دلیل عملکرد بایدن در حال تحقیر ما هستند. بایدن کشور را به انحطاط کشانده است. دولت بایدن در حال بازگشت به توافق برجام است که این موضوع می‌تواند تهدیدی برای امنیت اسراییل بوده و باعث بروز جنگی بزرگتر شود.

رئیس جمهور پیشین آمریکا در ادامه گفت: من از توافق وحشتناک هسته‌ای ایران خارج شدم. این توافق ۱۵۰ میلیارد دلار در اختیار آن‌ها قرار داد. ما می‌خواهیم دوباره به این توافق احمقانه بازگردیم. حقیقت این است که اگر در انتخابات تقلب نشده بود، ایرانی‌ها ظرف یک هفته با من توافق می‌کردند.

از زمان خروج ترامپ از کاخ سفید، وی بار‌ها به سیاست‌های دولت بایدن انتقاد کرده است. این در حالی است که گرچه بایدن از جنبه کلامی با تهران نرم‌تر سخن می‌گوید، اما همچنان سیاست ظالمانه فشار حداکثری علیه مردم ایران که از دولت ترامپ باقی مانده است را ادامه می‌دهد.

مقامات دولت بایدن بار‌ها تاکید کرده اند حتی با بازگشت ایران به برجام حاضر به برداشتن کامل تحریم‌های تهران نیستند. استراتژیست‌های ارشد آمریکایی در نظر دارند در ابتدا با بازگرداندن ایران به تعهداتش ذیل برجام، بخش کوچکی از تحریم‌ها را به حالت تعلیق درآورند، سپس برداشته شدن تحریم‌های اصلی را منوط به مذاکره درباره برنامه موشکی، اقدامات منطقه ای، و سیاست داخلی ایران کنند.

با این حال، مقامات تهران بار‌ها تاکید کرده اند تنها با برداشته شدن تمامی تحریم‌ها حاضر به اجرایی کردن کامل تمامی تعهدات ذیل توافق برجام هستند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: