به‌روز شده در: ۱۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۹
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
کد خبر: ۶۰۸۴۸
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۶
ممکن است شیطنت‌ها گاهی به طور پراکنده، مقطعی و جزیی ادامه پیدا کند تا خوراک خبری برای غربی‌ها تولید کند کما اینکه اصل اتفاقات اخیر در رسانه رقم خورده بود و کف خیابان چندان چیزی برای مردم مشهود نبود
"خیبرآنلاین" - وحید یامین‌پور معاون امور جوانان وزیر ورزش و دبیر شورای عالی جوانان، درباره اجتماع مردم تهران در محکومیت اغتشاشات اخیر در کشور گفت: توفیق داشتم در جمع بزرگ شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی حضور پیدا کنم؛ نکته‌ای که نظر من را جلب کرد، آرامشی بود که در چهره مردم وجود داشت.

به گزارش فارس، وی ادامه داد: ما راهپیمایی 9 دی 88 و راهپیمای‌هایی دیگری که به خاطر نگرانی مردم از آسیب دیدن نظام جمهوری اسلامی به دلیل برخی شیطنت‌های غرب شکل گرفته بود، را دیده بودیم ولی چیزی که در اجتماع بزرگ اخیر در چهره مردم دیدم و از رفتار و شعار آنها نیز پیدا بود، آرامش مردم بود که می‌دانستند این اتفاقات زودگذر، سطحی و میرنده است ولی جمهوری اسلامی و نظام اسلامی، نامیرا و پایدار است و گزندی نخواهد دید.

دبیر شورای عالی جوانان با اشاره به اینکه چهره بشاش و همراه با آرامش مردم در این راهپیمایی برای من الهام‌بخش بود، گفت: مردم خیالشان راحت است چرا که با توجه به پشتوانه‌ امت مؤمن ایران و با معرفت به اهل بیت(ع) و رهبری حضرت آقا و خونی که پای این نظام ریخته شده، جمهوری اسلامی پاینده و نامیرا است و آسیب جدی نخواهد دید.

یامین‌پور اظهار داشت: شور مردم و جمعیتی که در این راهپیمایی حضور پیدا کرده بودند، فوق تصور من بود و گمان نمی‌کردم از این راهپیمایی اینقدر استقبال شود؛ این راهپیمایی یادآور جمعیت عظیم و سیل‌آسای 9 دی 88 بود.

وی با بیان اینکه گمان می‌کنم غربی‌ها علی‌الخصوص رژیم صهیونیستی می‌دانستد که این اغتشاشات اخیر یک حرکت ایذایی کوتاه‌مدت است، گفت: دشمنان صرفاً با این حرکات می‌خواستند یک مقدار جمهوری اسلامی ایران را سرگرم خود کنند و به تعبیر خودشان بتوانند برخی از شکاف‌های اجتماعی را عمیق‌تر کنند اما گمان نمی‌کنم حتی ساده‌لوح‌ترین تحلیل‌گران غربی امیدی به این حرکات داشته باشند.

دبیر شورای عالی جوانان در پاسخ به این سؤال که به نظر شما آیا با این اجتماع عظیم مردم تهران اغتشاشات چند روز اخیر در کشور پایان می‌یابد؟ اظهار داشت: به نظر من قبل از این نیز اغتشاشات پایان یافته بود و موج آن تا روز پنجشنبه هفته گذشته کم و بیش وجود داشت و پیش از امروز نیز پایان یافته بود و حضور مردم در شهرهای مختلف کشور، آب تطهیری بود بر آلودگی‌ که برخی در شهرهای کشور ایجاد کرده بودند.

یامین‌پور گفت: البته ممکن است شیطنت‌ها گاهی به طور پراکنده، مقطعی و جزیی ادامه پیدا کند تا خوراک خبری برای غربی‌ها تولید کند کما اینکه اصل اتفاقات اخیر در رسانه رقم خورده بود و کف خیابان چندان چیزی برای مردم مشهود نبود.

معاون امور جوانان وزیر ورزش در پایان خاطرنشان کرد: بایستی یک هوشیاری هم از طرف مردم و هم از طرف حافظان امنیت کشور صورت بگیرد تا جلوی برخی شیطنت‌ها و اغتشاشاتی که احیاناً در روز آینده به نیت تولید خوراک خبری انجام خواهد شد، گرفته شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: