به‌روز شده در: ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۱
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
کد خبر: ۶۰۸۶۳
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۹
وظیفه پلیس، ایستادن در مقابل مجرم است
امنیت ما کاملاً درون‌زا و بدون اتکا به دیگران است و این امنیت با امنیتی که دیگران از بیرون ایجاد کنند و به آن کشور نگاه استفاده از گاو شیرده داشته باشند، کاملاً متفاوت است
"خیبرآنلاین" - حضرت امام خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا در مراسم مشترک دانش آموختگی دانشجویان دانشگاههای افسری نیروهای مسلح در سخنان مهمی با اشاره به حوادث اخیر تأکید کردند: با صراحت می‌گویم این حوادث طراحی امریکا، رژیم صهیونیستی و دنباله‌روهای آنها است. مشکل اصلی آنها با ایران قوی و مستقل و پیشرفت کشور است. ملت ایران در این حوادث کاملاً قوی ظاهر شد و در آینده نیز هر جا که لازم باشد، شجاعانه وارد میدان خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی "خیبرآنلاین"، رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای ورود به میدان با حضور بر مزار شهیدان گمنام و قرائت فاتحه، به دلیران و قهرمانان دفاع از اسلام و ایران درود فرستادند.

فرمانده معظم کل قوا سپس از یگانهای حاضر در میدان سان دیدند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در این مراسم در سخنان مهمی درباره حوادث اخیر کشور گفتند: در این حوادث بیش از همه به سازمان انتظامی کشور و به بسیج و به ملت ایران ظلم شد. البته ملت ایران در این حادثه نیز همچون حوادث دیگر کاملاً قوی ظاهر شد و در آینده هم به همین صورت خواهد بود.
ولی امر مسلمین تأکید کردند: در آینده نیز هر جا که دشمنان بخواهند اختلالی ایجاد کنند، آنکه بیش از همه سینه سپر خواهد کرد، ملت شجاع و مؤمن ایران است.

ایشان ملت ایران را همچون مولای خود حضرت امیرالمومنین علی(ع) ملتی مظلوم و در عین حال قوی خواندند و افزودند: در این حادثه‌ای که پیش آمد، دختر جوانی درگذشت که دل ما هم سوخت اما واکنشِ به این حادثه که بدون تحقیق و بدون اینکه امر مسلّمی وجود داشته باشد، عده‌ای بیایند خیابانها را ناامن کنند، قرآن آتش بزنند، حجاب از سر زن محجبه بکشند، مسجد و حسینیه و خودروی مردم را به آتش بکشند، یک واکنش عادی و طبیعی نبود.

رهبر معظم انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه این اغتشاش‌ها برنامه‌ریزی شده بود، گفتند: اگر قضیه این دختر جوان هم نبود، بهانه دیگری به‌وجود می‌آوردند تا امسال در اول مهر، در کشور نا امنی و اغتشاش ایجاد کنند.

امام خامنه‌ای تأکید کردند: من به صراحت می‌گویم این اغتشاش‌ها و ناامنی‌ها، طراحی امریکا و رژیم غاصب و جعلی صهیونیستی بود و حقوق بگیران آنها و برخی از ایرانی های خائن در خارج به آنها کمک کردند.

ایشان افزودند: برخی افراد نسبت به اینکه گفته شود فلان حادثه طراحی و کار دشمن بوده است، حساس هستند و سینه سپر می‌کنند برای دفاع از سازمان جاسوسی امریکا و صهیونیستها و انواع تحلیل‌ها و لفاظی‌های مغالطه‌آمیز را نیز به کار می‌گیرند تا بگویند کار خارجی‌ها نیست.

رهبر معظم انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: در دنیا، اغتشاش‌های زیادی به‌وجود می‌آید و در اروپا و به خصوص فرانسه و پاریس هر چند وقت یک‌بار اغتشاش مفصلی به‌وجود می‌آید اما آیا تاکنون شده است که رئیس‌جمهور امریکا مجلس نمایندگان امریکا از اغتشاشگران حمایت کنند و بیانیه بدهند؟ آیا سابقه دارد که پیام بدهند و بگویند در کنار شما هستیم؟ آیا سابقه دارد رسانه‌های جمعی وابسته به سرمایه‌داری امریکا و مزدوران آنها همانند برخی دولت‌های منطقه و از جمله سعودی‌ها از اغتشاشگران در این کشورها حمایت کنند؟ و آیا سابقه دارد امریکایی‌ها اعلام کنند که ما فلان سخت‌افزار یا نرم‌افزار اینترنتی را در اختیار اغتشاشگران قرار می‌دهیم تا به راحتی ارتباط برقرار کنند؟

ولی امر مسلمین افزودند: اما چنین حمایت‌هایی در ایران بارها اتفاق افتاده است. پس چگونه است که برخی‌ها دست خارجی را نمی‌بینند و چگونه انسان هوشمند احساس نکند که در پشت این حوادث دستهای دیگری در کار است.

ایشان با تأکید بر اینکه اظهار تأسف امریکایی‌ها برای از دنیا رفتن یک دختر دروغ است و آنها برخلاف ظاهر، به علت به‌دست آوردن این بهانه برای حادثه آفرینی شادمان هستند، گفتند: در کشور، ‌مسئولان سه قوه اظهار تأسف کردند و قوه قضاییه قول داده است که موضوع را تا نهایت دنبال کند تا مشخص شود مقصری وجود دارد یا نه و اینکه مقصر کیست؟ تحقیق یعنی همین. حال، چگونه می‌شود یک سازمان و یک مجموعه عظیم خدمتگزار برای احتمال اینکه خطایی سر زده باشد، مورد تهمت قرار گیرد. هیچ منطقی پشت سر این کار نیست و این، کار عاملی جز دستگاههای جاسوسی و سیاستگذاران عنود خارجی ندارد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی با طرح این سؤال که انگیزه دولتهای خارجی برای ایجاد اغتشاش و ناامنی در کشور چیست؟ افزودند: آنها احساس می کنند کشور در حال پیشرفت به سوی قدرت همه‌جانبه است و این موضوع را نمی‌توانند تحمل کنند.

امام خامنه‌ای با اشاره به شتاب گرفتن پیشرفت کشور در همه بخشها و تلاشها برای گشوده شدن برخی گره‌های قدیمی و فعال شدن بخش تولید و دانش‌بنیان‌ها و توانایی کشور برای خنثی کردن تحریم‌ها تأکید کردند: آنها نمی‌خواهند این پیشرفتها در کشور شکل بگیرد و به منظور متوقف کردن این حرکت، برای تعطیلی دانشگاهها و ناامنی خیابانها و درگیر شدن مسئولان به مسائل جدید در شمال غرب و جنوب شرق کشور، برنامه‌ریزی کرده‌اند.

ایشان با تأکید بر اینکه دشمن در محاسبات خود درباره شمال غرب و جنوب شرق کشور دچار اشتباه است، گفتند: من در میان قوم بلوچ زندگی کرده‌ام و آنها عمیقاً به جمهوری اسلامی وفادار هستند. قوم کُرد نیز یکی از پیشرفته‌ترین اقوام ایرانی و علاقمند به میهن، اسلام و نظام هستند بنابراین نقشه آنها نخواهد گرفت.

رهبر معظم انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: طراحی و اقدامات دشمنان نشان‌دهنده باطن آنها است. همان دشمنی که در اظهارات دیپلماسی می‌گوید ما قصد تهاجم به ایران و تغییر نظام و قصد دشمنی نداریم، چنین باطنی دارد و به دنبال توطئه ایجاد اغتشاش، ‌نابود کردن امنیت کشور و تحریک هیجان کسانی است که ممکن است با برخی هیجان‌ها تحریک شوند.

ولی امر مسلمین با تأکید بر اینکه امریکا فقط مخالف جمهوری اسلامی نیست و با ایران قوی و مستقل نیز مخالف است، افزودند: آنها به دنبال ایران دوران پهلوی هستند که همچون گاو شیرده مطیع اوامر آنها بود.

ایشان گفتند: پشت صحنه قضایای اخیر، این زورگویان قرار دارند و دعوا بر سر از دنیا رفتن یک دختر جوان و یا بر سر با حجاب و بدحجاب نیست. خیلی از کسانی که حجاب کامل ندارند، جزو هواداران جدی جمهوری اسلامی هستند و در مراسم مختلف شرکت می‌کنند. دعوا و بحث بر سر استقلال و ایستادگی و تقویت و اقتدار ایران اسلامی است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در ادامه چند نکته را بیان کردند و افزودند: این کسانی که در خیابانها فساد و تخریب می‌کنند، همه یک حکم ندارند برخی جوانان و نوجوانانی هستند که بر اثر هیجان ناشی از ملاحظه یک برنامه اینترنتی به خیابان می‌آیند. چنین افرادی را می توان با یک تنبیه متوجه کرد که اشتباه می‌کنند.

امام خامنه‌ای با تأکید بر اینکه در مجموع همه کسانی که به خیابان آمده‌اند در مقابل ملت ایران و جوانان مؤمن و غیور، عده بسیار کمی هستند، گفتند: البته برخی از این افرادی که به خیابان می‌آیند، از بازمانده‌های عناصر ضربه خورده از جمهوری اسلامی همچون منافقان، تجزیه‌طلبان، سلطنت‌طلبان و خانواده‌های ساواکی‌های منفور هستند که قوه قضاییه باید به تناسب مشارکت در تخریبها و ضربه به امنیت خیابانها، مجازات تعیین، و آنها را محاکمه کند.

نکته دیگری که رهبر معظم انقلاب اسلامی به آن اشاره کردند، مواضع برخی خواص در ابتدای این ماجرا بود.
ولی امر مسلمین گفتند: در اول کار برخی خواص بدون تحقیق و احتمالاً ناشی از دلسوزی، اطلاعیه و بیانیه دادند و اظهار نظر کردند. برخی از آنها اتهام را به سمت سازمان انتظامی بردند و برخی هم مجموعه نظام را متهم کردند. اکنون که دیدند قضیه چیست و نتیجه حرف‌های آنان با برنامه‌ریزی دشمن چه اتفاقاتی را در خیابانها رقم زده است، باید کار خود را جبران و صریحاً اعلام کنند با آنچه اتفاق افتاده و با برنامه دشمن خارجی، مخالفند.

ایشان افزودند: وقتی عنصر سیاسی امریکایی این قضایا را به دیوار برلین تشبیه می کند باید بفهمید قضیه چیست و اگر نفهمیدید حالا بفهمید و صریحاً موضع گیری کنید.

رهبر معظم انقلاب اسلامی همچنین به موضع‌گیری‌های برخی چهره‌های ورزشی و هنری اشاره و خاطرنشان کردند: از نظر من این موضع‌گیری‌ها هیچ اهمیتی ندارد و نباید در مورد آنها حساسیت به خرج داد.

امام خامنه‌ای تأکید کردند: جامعه هنری و ورزشی ما سالم است و در آن عناصر مؤمن و با شرف کم نیستند و موضع‌گیری چند نفر ارزشی ندارد.

ایشان البته افزودند: تطبیق اینکه موضع‌گیری آنها عناوین مجرمانه دارد یا نه با قوه قضاییه است ولی از لحاظ عمومی، موضع‌گیری این افراد ارزشی ندارد و جامعه هنری و ورزشی با این مواضع دشمن شادکن آلوده نخواهد شد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پایان این بحث یاد و خاطره همه شهدای راه حق و شهدای انتظامی و نیروهای مسلح و شهدای مدافع امنیت و بویژه شهدای اخیر را گرامی داشتند.

معظم له در بخش دیگری از سخنانشان، ورود چند هزار جوان با نشاط و پر انگیزه دانشگاهی به مجموعه نیروهای مسلح در هر سال را قدرت و بشارتی بزرگ و حامل پیام نوسازی و استحکام برای کشور خواندند و گفتند: حضور جوانان ایرانی در بخش‌های گوناگون علمی، اقتصادی، سیاسی و نظامی کشور حقیقتاً امیدآفرین است.

ولی امر مسلمین با اشاره به تبلیغات گمراه‌کننده بدخواهان در نشان دادن تصویری ناامید، بی‌مسئولیت و گسسته از ارزشها از جوانِ ایرانی، خاطرنشان کردند: واقعیت در نقطه مقابل این تبلیغات است و حرکت نسل جوان ما در همه عرصه‌ها یک حرکت درخشنده است.

ایشان در این زمینه به نقش‌آفرینی جوانان در دفاع از میهن و امنیت کشور، کمک به جبهه مقاومت و حرکت مقدس دفاع از حرم، خدمات اجتماعی، پیشرفتهای علمی، تولید و ابتکار، حضور میلیونی در آیین‌های مذهبی مانند راهپیمایی عظیم اربعین و راهپیمایی جاماندگان، مقابله با بیماری همه‌گیر، نهضت کمک‌های مؤمنانه، جهاد فرهنگی و امداد در حوادث طبیعی اشاره کردند و افزودند: این جوانان خستگی‌ناپذیر و فعال در میانه میدان، هرگز ناامید و گسسته از ارزشها نیستند و البته پیشتاز همه این عرصه‌ها و حرکتها نیز جوانان با ایمان بوده‌اند.

فرمانده معظم کل قوا نیروهای مسلح را از جمله ستونهای استحکام ملی خواندند و با تأکید بر ضرورت تقویت این عامل استحکام‌بخش، خاطرنشان کردند: تقویت نیروهای مسلح برای ایرانِ ما که با دشمنان قلدر و زورگویی همچون آمریکا مواجه است، اهمیت مضاعف دارد و مسئولان نظامی باید با بکارگیرهای راهکارهای نو و روزآمد، هوشمندسازی همه برنامه‌ها و ابزارها و تجهیزات، تقویت پژوهشهای علمی و طراحی بازهای پیچیده جنگ ترکیبی در مقابل جنگ ترکیبی دشمن، قدرت دفاعی کشور را افزایش دهند.

ایشان مسئولیت اصلی نیروهای مسلح را حراست از امنیت ملی به مثابه زیرساخت همه ابعاد زندگی اعم از امنیت در مسائل شخصی و امنیت در مسائل عمومی خواندند و افزودند: بدون امنیت، پیشرفت در هیچ عرصه‌ای امکانپذیر نیست.

امام خامنه‌ای این نکته را هم افزودند که ناامنی در کشورهای بزرگ و از همه بدتر در آمریکا وجود دارد و همواره شاهد حمله به مدرسه، فروشگاه و رستورانهای آن هستیم.

 رهبر معظم انقلاب نیروهای مسلح را تأمین‌کنندگان امنیت کشور خواندند و گفتند: بنابراین تضعیف نیروهای مسلح، تضعیف امنیت کشور است و کسی که به پاسگاه پلیس یا پایگاه بسیج حمله می‌کند یا در سخنان خود به ارتش یا سپاه طعنه می‌زند، به امنیت کشور حمله می‌کند.

ایشان در این زمینه افزودند: پلیس موظف به ایستادن در مقابل مجرم و تأمین امنیت جامعه است، بنابراین تضعیف پلیس به معنی تقویت مجرمین است و کسی به پلیس حمله می‌کند، مردم را در مقابل مجرمین، اراذل و اوباش، سارقان و زورگیران بی‌دفاع می‌گذارد.

ولی امر مسلمین «امنیتِ درون‌زا» را امتیازی بزرگ برای کشور برشمردند و گفتند: امنیت ما کاملاً درون‌زا و بدون اتکا به دیگران است و این امنیت با امنیتی که دیگران از بیرون ایجاد کنند و به آن کشور نگاه استفاده از گاو شیرده داشته باشند، کاملاً متفاوت است.

ایشان، امنیت جمهوری اسلامی ایران را منبعث از اتکا به قدرت پروردگار و پشتیبانی حضرت ولی‌عصر(عج) و اندیشه و ایستادگی و ملت و نیروهای مسلح خواندند و افزودند: آنکه به بیگانه متکی است، در روز مبادا همان نیروی خارجی او را تنها خواهد گذاشت چرا که نه می‌خواهد و نه می‌تواند از آن حراست و حفاظت کند.

در این مراسم سردار سرلشکر باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح با تأکید بر اینکه تحرکات عده‌ای از افراد غافل یا وابسته در ایجاد ناامنی، تردیدی در حرکت پر افتخار ملت سربلند ایران در جبهه حق نخواهد داشت، گفت: نیروهای مسلح در کنار مردم با وحدت و یکپارچگی در اجرای فرمان پیشرو و راهبرد مقاومت فعال نقش‌آفرین خواهند بود.

همچنین در این مراسم امیردریادار دوم شفقت فرمانده منتخب دانشگاههای ارتش، سردار سرتیپ غلامی فرمانده دانشگاه امام حسین و سردار سرتیپ دوم آهی فرمانده دانشگاه امام حسن گزارشی از برنامه‌های اقدامات و برنامه‌های تحصیلی این دانشگاهها بیان کردند.

اجرای سرود مشترک دانشجویی بخش دیگری از مراسم امروز بود.

مراسم مشترک دانش‌آموختگی نیروهای مسلح که امسال بر اساس نوبت در دانشگاه افسری و تربیت پلیس امام حسن برگزار شد، به صورت مستقیم و از طریق ارتباط تصویری در ۹ دانشگاه دیگر نیروهای مسلح نیز دریافت شد و دانشجویان این دانشگاهها سخنان فرمانده کل قوا را استماع کردند.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
0
0
به قطعاتی از پازل حوادثی که در شهریور و مهر 1401 رخ داده است دقت کنید:
1- دختری از اعضای رسمی گروه مارکسیست و ضد اسلامی و ضد ایرانی کومله، پس از سومین بار کشف حجاب، توسط پلیس گشت ارشاد دستگیر می شود و به طرز مشکوکی فوت می کند.
2- حضرات سران قوا و بویژه شخص آقای رییسی، فورا به خانواده آن فرد تسلیت گفته و قول پیگیری و برخورد با مقصران را می دهند. با این عملکرد ناگهان نظام با ارائه چهره ای کاملا دستپاچه و قربانی کردن پلیس، رسما به گروههای تجزیه طلب کرد، چراغ سبز برای شورش می دهد. هیچ یک از مقامات مطلقا حاضر نیستند به سوابق آن دختر و خانواده اش اشاره کنند.
3- از نمایندگان مجلس به اصطلاح انقلابی تا رییس نواصولگرای آن و بسیاری از مسوولان دیگر، همه پیگیر دلیل فوت آن دختر که حالا به قدیسه ای تبدیل شده است می شوند. تقریبا همه آنها در حال کوبیدن قانون حجاب، گشت ارشاد و یا اصل برخورد با بی حجابی هستند.
4- صدا و سیمای به اصطلاح جمهوری اسلامی به شکلی کاملا اتفاقی به تریبون جریانات کافر اصلاح طلب و ضد دین تبدیل می شود تا در مناظرات نمایشی رسما به تشکیل در اصل حق خدا در قانونگذاری بپردازند و رسما می گویند دین امری فردی است (همان تز جدایی دین از سیاست). البته در این مناظرات کسی نمی گوید که این جریان از اساس با خود اسلامی بودن حاکمیت مشکل دارد و نه فقط قانون حجاب. همچنین به طور کاملا اتفاقی این برنامه ها و تریبونها به طور مستمر ادامه می یابد. هیچ یک از حضرات به اصلاح طرف دینی مناظرات هم حاضر نیستند اشاره کنند که این انکار ربوبیت خدا مصداق ارتداد است.
5- آقای ضرغامی وزیر رسمی دولت جمهوری اسلامی رسما به سخنگوی بی حجابان و حامی حذف قانون حجاب تبدیل می شود و کوچکترین برخوردی از سوی رییس دولت و یا مجلس انقلابی با او صورت نمی گیرد. همزمان، سلبریتی هایی که همه توسط همین آقای ضرغامی به سلبریتی تبدیل شدند، بزرگترین جریان رسانه ای علیه حجاب را و برای تحریک مردم را راه می اندازند.
6- مراجع تقلید با وجود حملات بی سابقه جربان کافر و لیبرال عمامه به سر حوزه، تا مدتها سکوت اختیار می کنند. زمانی هم که حرفی می زنند و مثلا آیت الله مکارم شیرازی رسما حجاب را امر ضروری اسلام و غیر قابل تغییر می نامد، این جمله از بیانیه ایشان توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی سانسور می شود.
7- در بیرون از فضای رسانه، تشجیع مردم به شورش علیه اصل اسلام و قرآن ادامه دارد. گروهی کوچک آزادانه هر نوع حمله و حرمت شکنی نسبت به حجاب ، قرآن، موکبهای و پرچمهای حسینی علیه السلام و... را انجام می دهند که صدا وسیما و رسانه های به اصطلاح انقلابی هم بی هیچ احساس قبحی همه را منتشر می کنند. جالب اینکه پلیس و نیروهای بسیجی هم می دانند دستگیری آن افراد بیهوده است چون آقای محسنی اژه ای کلمه محارب برایش معنی ندارد و همه را تا جایی که زورش برسد آزاد می کند.
8- رییس (...) به اصطلاح انقلابی، رییس (...) و رییس (...) رسما مشغول خط دادن به آشوبگران می شوند و می گویند «اعتراض را به رسمیت می شناسند و می شنوند اما با اغتشاش برخورد می کنند». به زبان خیلی ساده تر، دارند به جریان ضد دین می گویند هر قدر هم کشف حجاب کنید و یا علیه شخص رهبری و یا اسلام شعار بدهید مشکلی نداریم. فقط از آتش زدن سطلهای زباله خودداری کنید! به این ترتیب، مبارزه با اصل ربوبیت خدا و مبارزه با حاکمیت قانون اسلام دیگر مخل مبانی دین نیست (با آنکه انکار رسمی توحید است) و از نظر ما برخلاف قانون اساسی هم نیست.
9- با حضور مردم و بسیجیان در صحنه، اغتشاشات رو به خاموشی می رود. با مجازی شدن دانشگاهها بویژه در تهران، رابطه آشوبگران با معدن و منشاء آشوبها – یعنی دانشگاهها- قطع می شود. رسانه های بیگانه بشدت از این مساله ناراحت هستند و خواستار ادامه اعتراضات و آشوبها می باشند.
10- وزیر علوم، آقای دکتر زلفی گل که قبلا در زمان رای اعتماد مجلس به او اسناد حمایتهایش از میرحسین موسوی در انتخابات88 اعلام شد، با وجود شرایط ملتهب کشور لجوجانه بر بازگشایی دانشگاهها اصرار می کند. همچنین با افتخار اعلام می کند که همه دانشجویان بازداشتی را با رایزنی با قوه قضاییه آزاد کرده و یا بزودی آزاد می کند. بعضی معتقدند که این رفتارها دقیقا دستور شخص ریییس جمهور به وزیر علوم بوده است.
11- چنانچه به راحتی قابل پیش بینی بود، با بازگشایی دانشگاهها موج فتنه که فروکش کرده بود مجددا شعله می کشد. دانشگاهها مجددا مبدا آغاز تظاهرات علیه اسلام می شوند. با وجود اصرار و تقاضای دلسوزان، لجاجت وزارت علوم برای بازماندن دانشگاهها ادامه می یابد. آنهم در حالی که عملا کلاسها تعطیل شده و بازدهی آموزشی حضوری به صفر رسیده است.
12- در تمام رسانه ها و صدا و سیما القا می شود که دانشجویان مخالف قانون حجاب هستند و برای همین تجمع کرده اند. حال آنکه جز درصد کوچکی از جریان لیبرال و دانشجویان لیدر این ماجرا، بقیه دانشجویان صرفا دنبال راهی برای فرار از کلاسها و بازگشت به آموزش مجازی هستند. ناگفته نماند که در دوره کرونا، اکثر دانشجویان توانسته بودند برای خود شغلهای پاره وقت و تمام وقت پیدا کنند و همزمان به طور مجازی هم تحصیل کنند که با حضوری شدن دانشگاهها عملا آن شغلها را از دست دادند و در شرایط وخیم اقتصادی فعلی کشور، دچار شوک جدی شدند و برای همین با آن جریان همراهی کردند. ولی این حقیقت آشکار و بدیهی ابدا در تحلیلهای مسوولان جایی ندارد.
13- فاجعه هتاکی دانشجویان به اصطلاح نخبه و البته همه پولدار دانشگاه شریف به بدیهی ترین امور اخلاقی رخ می دهد و درگیری ها و ماجرای بعدی. اما باز هم وزارت علوم حاضر به مجازی کردن دانشگاهها نیست تا وقتی که شورای تامین استان تهران وارد عمل شود. دقیقا یاد آور فتنه 78 ، که در آ ن زمان هم وزارت علوم خود را همراه دانشجویان نشان داد و آنها مستقیما در مقابل نیروهای امنیتی و انتظامی قرار داد.
14- در شوراهای تامین با این القای احمقانه که اگر کلاسها حضوری نباشد دانشجویان به شهرهای خود می روند و در آنجاها اغتشاش می کنند مانع از مجازی شدن کلاسها شدند غافل از اینکه دقیقا حقیقت بر عکس است و تجربه آشوبها نشان داد که با تعطیل دانشگاهها و یا مجازی شدن آنها دسترسی دانشجویان به لیدرهایشان قطع شده و آرامش در کشور حاکم می شود.
15- ماجرا ادامه دارد...

آیا گمان می کنید پازل فوق باز هم نیازی به توضیح بیشتر دارد؟ تا همین جا کاملا واضح است بسیاری از (...) رسما منافقانی خطرناک هستند که برنامه ای جز خوراندن جام زهر پذیرش حذف حجاب به رهبری و یا مجبور کردن ایشان به استعفا ندارند.
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار حقوقی ویرایش شد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: