به‌روز شده در: ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۱
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی، کم توجهی به ورزش قهرمانی زنان و مسائل اساسی این زنان ورزشکار نظیر بیمه ورزشکاران، اشتغال، تأمین امکانات و تجهیزات و... را از شأن نظارتی مجلس پیگیری خواهد کرد
"خیبرآنلاین" - چندی پیش الناز رکابی عضو تیم ملی صخره نوردی ایران پس از بازگشت از کره‌جنوبی با حضور در وزارت ورزش و جوانان با سید حمید سجادی دیدار کرد. این ورزشکار که در هنگام مسابقه پوشش اسلامی نداشت، پس از آن هم در دیدار با وزیر ورزش و جوانان پوشش پرحاشیه‌ای داشت.

به گزارش دانشجو، بعد از آن دیدار سجادی در مراسم غبارروبی مزار شهدای امامزاده علی‌اکبر(س) چیذر که به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار شد، در مورد جلسه‌اش با الناز رکابی اظهار داشت: الناز رکابی به ما توضیح داد که چطور در مسابقه‌اش به دلیل استرس حجابش را فراموش کرده بود و خیلی هم نادم بود. او گفت از مردم خجالت می‌کشد. او خودش درخواست گرفتن وقت کرد و به اتفاق خانواده‌اش نزد ما در وزارت ورزش و جوانان آمد و توضیحاتی داد.

فاطمه قاسمپور رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس، در مورد این اتفاقات گفت: دیدار وزیر ورزش و جوانان با یکی از ورزشکاران خاطی ابهامات بسیاری را نسبت به عملکرد و رویکرد این وزارتخانه در زمینه ورزش قهرمانی زنان ایجاد کرده و از همین‌رو، سؤال از وزیر درباره این اقدام ایشان را به ثبت رساندیم تا در اسرع وقت وزیر جهت پاسخگویی در این زمینه در مجلس حاضر شود.

فاطمه قاسم‌پور با اشاره به برخی توضیحاتی که از طرف وزارت ورزش و جوانان درباره این دیدار رسانه‌ای شد، خاطرنشان کرد: توضیحات غیررسمیِ رسانه‌ای‌شده، قانع‌کننده نبوده و وزیر ورزش و جوانان بایستی درباره این اقدام غیرحرفه‌ای و منفعلانه خود پاسخگو باشد.

وی افزود: اگرچه این بانوی ورزشکار در همان زمان و نیز پس از ورود به خاک میهن به اشتباه خود اقرار داشت، اما این اقدام وزیر ورزش و جوانان نیز قابل قبول نیست.

قاسم‌پور تأکید کرد: فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی، کم توجهی به ورزش قهرمانی زنان و مسائل اساسی این زنان ورزشکار نظیر بیمه ورزشکاران، اشتغال، تأمین امکانات و تجهیزات و... را از شأن نظارتی مجلس پیگیری خواهد کرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلام‌شهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: ورزش قهرمانی زنان در سال‌های اخیر با رشد و اقبال روزافزون زنان روبرو شده و علیرغم کاستی‌های فراوان توانسته تا حد امکان خود را نشان دهد. در این مسابقات نیز شاهد حضور پرافتخار و مطابق ضوابط ورزشکاران زن دیگر بودیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: