به‌روز شده در: ۱۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۹
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
کد خبر: ۶۰۹۶۸
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۰
واکنشی به بیانیه باشگاه پرسپولیس
نایب رئیس فدراسیون فوتبال از باشگاه‌ها درخواست کرد به بیانیه‌نویسی علیه یکدیگر پایان بدهند.
"خیبرآنلاین" - در شرایطی که هنوز مسابقات لیگ برتر آغاز نشده است، برخی از باشگاه‌ها بیانیه‌نویسی‌های خود را آغاز کرده‌اند و به موضع‌گیری علیه یکدیگر می‌پردازند. این موضوع واکنش منصور قنبرزاده، نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال را به دنبال داشت و او از باشگاه‌ها درخواست کرد با بیانیه‌های خود جامعه ورزش را دچار التهاب نکنند.

به گزارش ورزش سه، قنبرزاده  اظهار داشت: در اواخر فصل، بیانیه‌نویسی باشگاه‌ها خیلی زیاد شده بود و به هر شکل این بیانیه‌ها التهابی را در جامعه و خصوصا در جامعه ورزش ایجاد کرده بود که به نظر من ضرورتی در این بیاینه‌نویسی‌ها نبود. در همین راستا کمیته‌های قضایی فدراسیون آسیب‌شناسی کردند و با این آسیب‌شناسی و کار تحقیقاتی که انجام دادند، جلسات هماهنگی با ارکان فدراسیون و سازمان لیگ داشتند و موضع خود را درباره بحث بیانیه‌نویسی صراحتا اعلام کردند.

وی افزود: من از همینجا از باشگاه‌ها خواهش می‌کنم که این موضوع را جدی بگیرند. ما حتما جلساتی را برگزار می‌کنیم که اگر باشگاهی موردی دارد که فکر می‌کند حقش ضایع شده یا در خصوص باشگاه‌های دیگر مواردی وجود دارد که لازم است اطلاع بدهد، کمیته‌های قضایی را در جریان بگذارد و با ارائه مستندات و گزارش‌ها، راهکار قانونی را در پیش بگیرد.++


قنبرزاده تاکید کرد: کمیته‌های قضایی روی بحث بیانیه‌نویسی حساس هستند و حتی یک تشکیلاتی را تحت عنوان رصد رسانه‌ها ایجاد کرده‌اند که روزانه کلیه مواردی که در رسانه‌ها منتشر می‌شود، به کمیته اخلاق و کمیته انضباطی ارسال می‌شود و خود کمیته‌های قضایی ما به عنوان مدعی‌العموم ورود می‌کنند و نیازی به هیچ گزارشی ندارند و اگر تشخیص بدهند باید افراد یا باشگاهی را احضار کنند، مستقیما وارد عمل می‌شوند.

او درباره دعوت از افشین پیروانی و حسین خبیری گفت: این هم جزو موضوعاتی بود که خود کمیته اخلاق به عنوان یک کمیته کاملا مستقل به عنوان مدعی‌العموم اخبار را رصد و دعوت کرد و طبق اطلاعاتی که من از سازمان لیگ گرفتم، ظاهرا حضور پیدا نکرده‌اند و رای هم به صورت موقت صادر شده است.

قنبرزاده در پایان عنوان کرد: من از باشگاه‌های محترم خواهش می‌کنم که التهاب ایجاد نکنند. من دیدم که امروز هم یکی از باشگاه‌ها بیانیه‌ای صادر کرده است و از طرفی برخی از باشگاه‌ها یکدیگر را متهم می‌کنند که سقف بودجه‌ها رعایت نشده، در صورتی که هنوز هیچ قراردادی در سازمان لیگ به ثبت نرسیده است. اگر فرد یا باشگاهی سندی دارد، عرف و رویه قانونی می‌گوید مدارک خود را به کمیته انضباطی و کمیته‌های قضایی ارجاع کنند و بر اساس آن مستندات پیگیری کنند اما اینکه در شرایطی که قراردادی ثبت نشده در جامعه به یکدیگر اتهام بزنند، نه اخلاقی است و نه به لحاظ حقوقی قابل قبول است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: