به‌روز شده در: ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۱
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
رامسین کبریتی که در حال بازی در سریال "ستایش 2" است از پایان تصویربرداری فاز اول این سریال و ادامه کار در لوکیشنی در منطقه کامرانیه تهران صحبت کرد.
"خیبرآنلاین" -رامسین کبریتی با اشاره به ادامه تصویربرداری "ستایش 2" درباره این سریال تلویزیونی گفت: قرار شده که این سریال در 2 فاز ساخته شود هم اکنون فاز اول این سریال تمام شده است و من در آن همان نقش صابر را بازی می کنم اما با تغییر و تحولاتی که در طول این سالها برایش افتاده است.

به گزارش مهر، وی با اشاره به اینکه فاز دوم سریال قرار است یک فاصله حدودا پنج ماهه بعد از ماجراهای فاز اول را نشان دهد، بیان کرد: هم اکنون لوکیشن تصویربرداری ما در کامرانیه در منزل فردوس است.

کبریتی همچنین از بازی در فیلم "پایان خدمت" به کارگردانی حمید زرگرنژاد خبر داد که قرار است فیلمبرداری آن در 45 جلسه انجام شود و درباره داستان آن گفت: داستان این فیلم درباره سربازی است که در روزهای پایانی خدمت خود درگیر اتفاقاتی می شود و تصمیم می گیرد با دختری از ایران فرار کند و از مرز خارج شود.

این بازیگر ادامه داد: فیلمنامه این کار توسط بهروز افخمی نوشته شده است و من در این فیلم نقش کوتاهی دارم. این نقش اصلا دیالوگ ندارد و همین باعث می شود که بیننده را به سوءتفاهم بیندازد. هم اکنون هم فیلمبرداری کار شروع شده است البته قرار بود 12 مهرماه کلید بخورد که کمی به تاخیر افتاد.

کبریتی در پایان دلیل کم‌کاری‌اش در تلویزیون و سینما را اینگونه تشریح کرد: این روزها مشغول بازی در "ستایش 2" هستم و چون به خاطر آن روزی 12 تا 13 ساعت کار می کنم کارهای دیگر را نمی‌توانم قبول کنم و بیشترین تمرکز خود را روی این کار گذاشته‌ام.

"ستایش" مجموعه‌ای تلویزیونی به کارگردانی سعید سلطانی بود که از آذر ماه 89 تا آبان 90 از شبکه سوم ایران پخش می‌شد و رامسین کبریتی در سریال "ستایش 1" نقش صابر پسر حشمت فردوس را بازی می کرد. عوامل و دست اندرکاران تولید این مجموعه در حال حاضر برای ساخت "ستایش 2" مشغول ضبط سکانس های مربوط به خانه حشمت فردوس در منطقه کامرانیه هستند.

داریوش ارجمند، مهدی سلوکی، نرگس محمدی، حدیث میرامینی، رامسین کبریتی، فریبا نادری، سیما تیرانداز، نرگس امینی، امیر محمدزند، فریبا طالبی، نازلی رجب پور گروه بازیگران اصلی این مجموعه تلویزیونی را تشکیل می دهند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: